Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a terhességed és...

Milyen volt a terhességed és a szülés? Bővebben lennt olvashatod!

Figyelt kérdés

Mennyi idő után sikerült a baba? Hogy viselted a terhességet? Milyen volt a szülés? Honnan vetted észre hogy hamarosan szülni fogsz? Volt valami komplikáció?


Hamarosan babát szeretnék és kíváncsi vagyok személyes tapasztalatokra:)


2010. ápr. 11. 19:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Huhh megijedtem:( Nem akarok elvérezni..:Sszülés után:O
2010. ápr. 11. 20:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért szoktak kórházban szülni !
2010. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen, gyógyszer elhagyása után elsőre, azonnal sikerült. :) Szuper, problémamentes terhességem volt, imádtam. 38. hétre született a fiam, 4 óra alatt, simán. :) Előző este kezdett nagyon fájni a hasam, hajnali 4 körül mentünk kórházba. Csodálatos volt (:
2010. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

20.44-es vagyok. Szerencsére ez az ún. atónia (hogy nem húzódik össze a méh) csak ritkán fordul elő.Nem kell aggódnod, az esetek legnagyobb részében minden rendben megy:)

Nekem pechem volt.De végül megoldották (igaz hogy 4 orvos álldogált már felettem addigra) és megmaradtam:)

2010. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
oké:) Csak én nagyon aggódós tipus vagyok:D Tipikus pánikolós csaj:S sajna pánikbeteg is vagyok:(
2010. ápr. 11. 21:52
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
10 év gyógyszerszedés után másfél hónapra megfogant a kisfiunk.a 6. héttől émelyegtem,a 10. héttől a 18. hétig hánytam.aztán nagyon jó volt minden,imádtam babát várni.ahogy mocorgott,ahogy gömbölyödött a hasam.nem volt nagy pocakom,könnyen mozogtam.aztán magas lett a vérnyomásom,a 38. héten befektettek a kórházba,a 39. héten megindították a szülést.természetesnek indult,de nem tágultam,a kicsim sem volt rendesen befordulva a szülőcsatornába,így császár lett.a kisfiunk nem vett rendesen levegőt,így inkubátorba került és oxigént kapott.de azután helyre jött és most már 4 és fél hónapos manócska.
2010. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!