Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 16 hetes km....

Holnap leszek 16 hetes km. sajna már most 5-6kg-nál tartok változó de annyira hirtelen ugranak fel a kilók ( Pedig nem eszek sokat tényleg ( Mi lehet a baj? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a súlyod teherbeeséskor?
2010. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nincs semmi gond. a tested reagál a babára. Én ennyi időre 10 kg-nál jártam. Bár én ikreket várok.
2010. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdemes aggódni az elején. Nekem is összevissza jöttek a kilók. 24h-28h-ig 4 kiló. Kétségbe eshettem volna, hogy mi lesz a végéig. De addig 2 kilót híztam előtte, és azóta is 3-t, szóval most tartok 9 kilónál 35 hetesen. Ha hetekig utána meg semmit nem hízol, akkor ne aggódj.
2010. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
62-63 között voltam az elején
2010. ápr. 11. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. ne aggodj, szopival lemegy. én most vagyok a 15. hétben és eddig csak fogytam, a védőnőm ki is van akadva. eszek rendesen, csak másokat mint eddig.
2010. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16+3 km vagyok, én sem eszek sokat csak sokszor.Én 57 kg indultam 2 hete voltam dokinál akkor mértek és 58 és fél kg voltam.Nem vagyok igazándiból kívános csak néha rámjön a fagyi ehetnék vagy görögdinnyét ennék,de ez ritka dolog.Most 22-én megyek legközelebb dokihoz szerintem most biztos híztam:)A barátnőm 20 kg szedett fel a terhessége alatt, egyik hónapban 2 kg hízott a másikba 5 kg :)A szülés után rögtön le is ment neki jó pár kg, szoptatásnál is nagyon sokat fogyott.Ma mára már a régi alakját is visszanyerte.Én azt mondom , hogy ne izgulj más is így van ezzel min te hol kevesebbet , hol többet szed fel.Az kg ingadozás meg azért lehet mert a szervezeted ilyenkor nagyon megváltozik átalakul.Na meg a hormonok is dolgoznak.Semmi bajod nincs ne is gondolj ilyenre.Jó babavárást kívánok neked!

2010. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mégegyszer
2010. ápr. 11. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!