Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megjött a menzeszem, akkor...

Ha megjött a menzeszem, akkor is terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Március 10.-én volt meg a menzeszem,27.-én nem védekeztem a barátommal,de nem engedte belém.Aprilis 5.-én megjött a menzeszem,de ma reggel annyira szédültem,hányingerem volt.Egész nap álmos vagyok és nem tudom mi lehet ez.Még igy soha nem éreztem magam.De terhességnek korai lenne ez a sok "tünet"...Nem?Van itt olyan valaki,akinek megvolt az első mensije,de terhes volt?
2010. ápr. 10. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én pl pont így voltam a fiammal! :D

De állítólag ritka.

2010. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen van ilyen, de nem éppen ugyanúgy van meg ,mint amikor nem vagy terhes. Van különbség. Van akinek végig megjön, van akinek csak első vagy első pár hónapban. Tünetek pedig már jelentkezhetnek simán.
2010. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Állandóan éhségérzetem van,de van olyan kaja is,amitől undorodok,közben pedig az egyik kedvencem...Példaul most éppen pudingot eszek piskótával,de viszont ennék valami savanyúságot is...
2010. ápr. 10. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Elvileg elképzelhető az, hogy terhesség esetén is megjön, én is hallottam már ilyet.

Viszont az ellene szól a Te terhességednek, hogy a Párod nem benned élvezett el. Jó, ettől még kerülhetett spermium oda is. De nem jellemző.

És utolsó mensi alapján lennél elvileg 4 hetes terhes, ilyenkor még nincs sem hányinger sem kívánósság.

Szerintem nem vagy terhes.

2010. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy nem vagyok az,túl fiatal vagyok.De persze nem vetetném el,bármi is lenne :)
2010. ápr. 10. 17:11
 6/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
lehet, hogy csak valami vírust szedtél össze, ettől van a hányinger meg a fáradékonyság, a kívánósságot meg lehet, hogy már ijedtedben magyararáztad be magadnak tudat alatt. remélem, így van. vegyél egy tesztet mielőbb, mert ha tényeg az utolsó mensid előtt teherbe estél, akkor már nagy bizonyossággal kimutatja a teszt.
2010. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat :)

Hétfőn reggel egy teszttel kezdem a napomat...

2010. ápr. 10. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
17.04-es vagyok. Hétfőn ha tesztelsz, írd majd meg az eredményt. Drukkolok akkor, hogy ne legyen most baba. Ráérsz még később, azt írtad, fiatal vagy :)
2010. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a te helyzetedben elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes legyél. A szédülés, hányinger akár az időjárástól is lehet, vagy ha fáradt vagy. Nálam simán előfordul.

Viszont első terhességemnél nekem is megjött az első 2 hónapban, de a szokásos 7 napig tartó erős vérzés helyett csak 2-3 napig tartó, inkább csak pecsételgetés volt.

A megnyugtatásodra megéri egy teszt.

2010. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem a várt időpontra jött meg.És nekem mindig nagyon szokott fájni a hasam,annyira erősen,hogy fájdalomcsillapitót kellett bevennem.És most meg semmi erős fájás.És nem is véreztem erősen.Ma is 3kor keltem fel,soha nem szoktam ilyen sokáig aludni.
2010. ápr. 11. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!