Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 9+2 hetében...

Terhességem 9+2 hetében járok, híztam 2 kilót, normális ez ilyen korán?

Figyelt kérdés
Reggelizem 8-9kor, 10 körül valami gyümölcsöt eszek, aztán délbe ami van főzve, és 15-16 órakor megint éhes vagyok, este néha eszek, néha nem! Normális ez a 2 kiló ebben a hétben?
2010. ápr. 10. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én a 7. hétre híztam másfél kilót.de azt le is passzoltam utána a rosszullétek miatt,aztán 13 hetesen kezdtem el megint hízni,és azóta már feljött 20 kiló.


34+3 hetes km

2010. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratu neked, lassan már szülsz :D
2010. ápr. 10. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
köszi szépen.hát igen már lassan szülök.:))én is gratulálok neked.:))
2010. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)))
2010. ápr. 10. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek másképpen alakul a súly gyarapodása. Van aki az elején szed fel többet, van aki a végén és aki szerencsés, az egyenletesen.

Én a 11.hétig szedtem fel szintén 2 kilot, azért mert annyira rosszul voltam és csak a Sport csoki nem jött ki. Ne nevess, komolyan csak azt tudtam enni :)))

Most vagyok 30 hetes, 10 kilonál járok. De az utóbbi 4 hétben nem jött fel semmi. Tehát tényleg alkat-függő. Ne aggódj, az a lényeg, hogy a baba jól érezze magát.


Boldog babavárást!

2010. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj! attól függ mekkora súllyal indulsz? Én például elég vékony vagyok, és mindkét terhességemnél az elején híztam hirtelen nagyon sokat, aztán a végén szinte semmit. Mindenkinél máshogy van, úgyhogy nem lehet álzalánosítani. Nekem is mindenki azt mondta, hogy ha már az első négy hónapban 10 kg-nál járok, mi lesz később, mert majd még a kkor jön a java. Hát nekem az elején jött. Még azt sem tudtam hogy terhes vagyok, de már 2 kg feljött...
2010. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetes vagyok, és még nem híztam semmit, de ez valószínűleg azért van, mert alapból sem vagyok vékony alkat. Sajnos. :)
2010. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem anno a 4.hónapra már 5kiló plussz volt!kicsit oda kellett figyelnem,végül 14kiló plusszal fejeztem be!5.-6.hónapban 2kiló plussz aztán havi egy,majd az uccsó hónapban semmi!4-5 kiló maradt rajtam szülés után és aztán a szopi alatt akkorára híztam,mint amennyi a picivel voltam az uccsó hónapban!nekem nem jött be ez -majd felhasználja a szervezeted szopi alatt amit elraktároz dolog- így én híztam!figyelj azért oda,boldog babavárást neked
2010. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!