Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a külömbség a terhességet...

Mi a külömbség a terhességet jelző hányás és a mondjuk bategség miatti hányás között? Úgyértem van egyáltalán akármilyen külömbség?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Betegség. Elnézést.
2010. ápr. 9. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon volt, pedig én a 20. hétig hánytam. Pont olyan mint egy gyomorrontás. Illetve néha volt annyi különbsé, hogy nem kellett ennem hozzá, elég volt, ha megszagoltam valami olyat.. Például töltött paprika.. annak az illata is elég volt, hogy hányjak, pedig imádom.
2010. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2010. ápr. 9. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalam van kulonbseg. Ha migren vagy gyomorrontas miatt hanyok, akkor minden kijon belolem. Ha a picurnak nem tetszik valami, akkor meg csak az jon ki, amit nem szeret :)
2010. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kicsit szerencsésebb vagy akkor, mint én voltam. Belőlem minden kijött, és azonnal.
2010. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam se volt különbség,az első pozitív tesztig szentül meg voltam győződve,hogy gyomorrontásom van... :)
2010. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt gyomorrontásom és nem tartozom azok közé akik könnyen hánynak.

Most a 12. hétben járok és bizony nagyon durva hányás jön rám reggelente. Előfordult többször is hogy epét hánytam sőt az is, hogy vércseppek voltak a cuccban, mert annyira erőltetett, hogy megpattanhatott egy erecske.

Nekem nagy különbség van.

2010. ápr. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!