Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az hogy 32 hetesen...

Mitől van az hogy 32 hetesen nagyon fáj a jobb csipőcsontoom, a fenekem, de csak ezen az oldalon, meg a szeméremcsontom főleg éjjel, vagy ha nagyon elfáradok annyira h alig tudok menni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én még nem szültem, de nővéreim akkor panaszkodtak eféle tünetekre amikor már közelgett a szülés.Tágulnak a csontok és ez kisebb nagyobb fájdalommal jár.
2008. szept. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, nem fogsz még szülni. Valószínűleg a babód inkább erre az oldalra van berendezkedve, és ott nyom. Ha még nagyobb lesz, akkor valószínűleg mindkét oldalon nyomni fog. Nekem hetek óta fáj a szeméremcsontom, fekvés után bizony kifejezetten kellemetlen elindulni.

Sajnos valószínű, hogy később még nehezebb lesz, de ez szinte természetes velejárója a terhességnek, csak van akinél kellemetlenebb, van akinél kevésbé kellemetlen. 38 hetes pocakos

2008. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 28. hétben járok. 1 hete nekem minden éjjel fáj azon az oldalamon a csípőcsontom, amelyiken éppen fekszem, kb. 1/2 óra elteltével. A fenekemben is fáj éjjel a csont, és a derekam is leszakad. Szerintem is távolodnak a csontok, azért van ez, készül a szervezet a szülésre. Próbáld ki azt éjjel, hogy párnát vagy szivacsot teszel a csípőd és a feneked alá. Nekem úgy kényelmesebb az éjjeli pihenés, hogy puha szivacsos ágyra költözök át, mikor már nem bírom a kiképzést, és nem a régi kemény, rekamén próbálok aludni.
2008. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2008. szept. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!