Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Bolgárkeré...

Mi a véleményetek a Bolgárkerék utcai Magzat Diagnosztikai Központ 4D-s ultrahangjáról?

Figyelt kérdés
Babamozi céljából mennénk. Jó és rossz vélemények egyaránt érdekelnének! Ha neked nem tetszett, ajánlj másikat helyette!
2010. ápr. 8. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ott voltam. Nagyon jó emlék, szép környezet, legmodernebb felszerelés, megfizethető, kedves személyzet és orvos. És én ott tudtam meg hogy fiam lesz! Kaptam képeket is! Ajánlom!!!
2010. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Nem csak a babamozi miatt,hanem mert nagyon hozzáértőek és mindent végignéztek a babán szakmailag. DVD-re is vették, azt hiszem azt ajándékba kaptuk, de ez már 2008 év elején volt. 22 hónapos kislány anyukája.
2010. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csupa jó tapasztalat. :) 2x voltunk, egyszer a genetikain a 18. héten, ott könyvbe illő képek készültek, olyan éles uh fotót én még nem láttam, viszont a 30. héten a kisfiam nem működött együtt, így jó, éles képek készültek, de csak fél pofiról. Kell, hogy nagyon együttműködjön a baba.


Ha olyan babamozit akarsz, ami csak a babát lesi, zenei aláfestéssel történik, akkor ne oda menj. Itt "csak" megnézik a babát, hogy minden rendben van-e vele, lemérik, a szívét vizsgálják, veséjét ellenőrzik, és 20 perc az egész. Nekünk ez volt a lényeg, nem pedig Beethoven a mozi alatt.

2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2010. ápr. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!