Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én vettem rossz teát, vagy a...

Én vettem rossz teát, vagy a málnalevél hivatalosan "belsőleg hasmenés ellen" van?

Figyelt kérdés

Most akkor ihatom majd a szülés előtt,vagy melyik az?És pontosan mikor kezdjem,36+1 vagy 37+1 hetesen?

És nem lesz tőle még jobban szorulásom?


2010. ápr. 7. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van, hasmenésre is jó, a maradékot a férjem itta meg pont emiatt. Nekem viszont nem okozott szorulást.

Sanos arra már nem emlékszem, hogy mikor kezdtem inni. De nekem nem is használt semmit.

Ennek ellenére a második babánál is inni fogom, főként az íze miatt. Imádtam! :-)

2010. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 36.héttől ittam reggel-este egy-egy csészével. Nem tudom, hogy tényleg használt-e, vagy csak véletlen, de az első gyermekemet szültem márciusban és gátvédelemmel, könnyen meglett, minden komplikáció nélkül!!!!

Ha újra terhes leszek, én újra fogom inni....és tényleg jó az íze, én nem tettem bele cukrot sem!!!

Könnyű szülést...és nyugodtan igyad!!!

2010. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!