Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció alatt lehet ez...

Menstruáció alatt lehet ez jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés

Lerövidültek a ciklusaim 2hónapja 20naposokra,kevesebb a mensi 3nap helyett kétnapig tart csak és nagyon kevés,az előző hóhanpban 3napig volt meg de hamarabb jött (20napra)mostani mensi(20napra jött meg)2napig tartott

Tünetek puffadt has hányinger ingerlékenység(szoptatok)sokkal több tej nagy cicik


2016. ápr. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, de nekem nem a terhesség lenne az első gondolatom, inkább valami hormonális gond.
2016. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szoptattam terhesen, de olyankor a tej inkább lecsökken.

A szoptatás alatt BÁRMI lehet a ciklussal, a kevéske vér is normális, mondjuk nekem inkább kitolódtak a ciklusaim, néha 40 naposra is.

Persze ha nem védekeztek, akkor lehetsz terhes is, csinálj tesztet.

2016. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze tesztet tervezek csinálni,csak ez így nemrég ugrott be hogy mitől lehet ez

+még annyi hogy a cici bimbóm viszket nagyon és egésznap ennék,de lehet hogy tényleg csak hormonális zavar

Nődoki nemnézne furcsán ha megrövidült ciklussal mennék hozzá?

2016. ápr. 29. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lerövidültek kb 26 évesen,nem is értettem. Féltem h mi bajon lehet . De semmi. Baba rögtön osszejott,problemamentes a terhesseg. Sztem normális. De azert menj dokihoz.

A terhesseg sztem kizart amúgy.

2016. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!