Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 (? ) hetes terhes vagyok,...

4-5 (? ) hetes terhes vagyok, tegnap Gyno-Pevaryl kúpot írt fel az orvos, használatkor nagyon csípett, majd reggelre egy pici vérzést tapasztaltam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérzés terhesen nem igazán jó. Bár vannak olyanok, akik menstruálnak, de ez elég ritka. Csináltál már tesztet? Nem most kellene megjönnie? Szerintem menj az orvoshoz, bár ilyen kis terhesség esetén maximum csak petezsákot látnak.
2008. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 2 tesztet is csináltam, pozitiv lett mindkettő. Tegnap voltam UH-on.Nagyon pici (5 mm) petezsák volt, mindent rendben talált.
2008. szept. 23. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is használtam a terhességem elején (kb 5.héten) olyan hüvelykúpot, ami csípett, és véreztem tőle picit. Biztos voltam benne, hogy nem épp elvetélek, hanem a kúptól van, mivel nem görcsöltem, és csak pici vér volt.

Szerintem hagyd abba azonnal a használatát, és szólj a dokidnak!

Jobbulást kívánok, üdv 29 hetes kismami

2008. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam a terhességem elején ezt a kúpot, és nekem is véres lett egy kicsit a betétem, és a folyás is, ami kijött belölem. De ez a vérzés nem a méhből származik, hanem a terhességi hormonok érzékennyé teszik a nyálkahártyát, és a csipő érzés tulajdonképpen az, hogy a vékony nyálkahártyát felmarják a kúp alkotóelemei. Kellemetlen ez a csípő érzés, de a terhességre teljesen ártalmatlan. De ha nem bírod, szerintem ne használd, én is csak az első 3 db-t használtam el belőle. Viszont a legjobb, ha rákérdezel az orvosodtól. Szia!
2008. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!