Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az előző terhességnél...

Aki az előző terhességnél vérzett annak a következő terhességnél is megismétlődött?

Figyelt kérdés

Nekem 2 terhességem is vérzésssel kezdődött.Abból az első sajnos elment.

Tervezzük a következő babát és félek,hogy megint megismétlődik...



2016. ápr. 15. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én 2 hónapja fekszem... elsővel tized ennyit se véreztem :(
2016. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na jó, ez azért túlzás volt, nem akartalak beparáztatni :)

módosítok, elsővel is voltak gondok ami miatt vérezgettem párszor. most is vannak ilyen gondok, csak több sajnos, így többször is fordult elő vérzés, de most kezdtem a 6. hónapot, bírom a legjobbakban, baba jól van :)

2016. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon sajnálom!Szörnyű lehet :( Én 2 hónapot feküdtem,de az az örökkévalóság volt :( Belebetegszem,ha megint megismétlődik!
2016. ápr. 15. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt hormonvizsgàlatod?

Nekem három terhességnél mindhàromnàl volt verzés egy vetéléssel végződött de hormongondok voltak.


Nem feltétlen lesz mindig vérzés hiszattól függ,mi okozza.

De ha hormonàlis akkor érdemes előre felkészülni orvossal egyeztetni mit szedj.

2016. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt!Arra gyanakodtak,hogy a sárgatesthormon nem termelődik megfelelő mennyiségben.Mert ahogy a 2.trimeszterbe léptem el is múlt rögtön.Olyankor a placenta termeli már a hormont.
2016. ápr. 15. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor szedtél biztos valamit.

Nekem duphastont kellett.

Valószínű főleg ha ugyanaz a dokid hogy előre felkészültök erre s nem lesz semmi baj.

Beszéld meg vele a babatervezést és a félelmeidet.

2016. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!