Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen, , házasélet''?

Boda Bogi kérdése:

Terhesen, , házasélet''?

Figyelt kérdés

Sziasztok


8 hónapos terhes wagyok hètfőn jöttem ki a korházból -optalgint wettem be orwos jawaslatára kèsön tudtuk meg hogy ez wèrzèst is okozhat utolsó 3 hónapban tilos lenne,ès a párommal is együtt woltam ami eddig nem.wezetett gondhoz csak akkor- nyitott wolt walamennyire a mèhszájam de más baj nem wolt.

Ez wolt csütörtökön. Hètfőn már zárt mèhszájjal jöttem el.

Hála nincs baja a picurkámnak!

Szerintetek fogytatható a ,,házas èlet''?

Wan walakinek tapasztalata?

Előre köszi a wálaszokat


2016. ápr. 14. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó hónapban már ne.

Majd akkor, ha mindenórás leszel, és már szeretnél szülni.

2016. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól értem, akkor az utolsó 3 hónapban már nem lenne szabad. Ti nem tudtátok, együtt voltatok és csak a szerencsének köszönhető, hogy nem lett belőle gond.

Erre (mivel eddig mázlitok volt) most azt kérdezed, hogy folytathatjátok-e? Gondold már végig...

2016. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem ajánlott.


Viszont szabadidödben megkereshetnéd a "v" betüt a billentyüzeteden, mert nagyon zavaró, hogy "w"-t használsz helyette.

2016. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kockáztatnék, mert ha már nyitva voltál, akkor az nem tud visszazáródni teljesen. De az orvos nem tájékoztatott? Bár ha olyan gyógyszert javasolt, amit nem lenne szabad szedni... Mire ajánlotta? Mert ahogyan nézem, nem egy gyenge gyógyszer.

És tényleg jó lenne ha megkeresnéd a v betűt...

2016. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezt a kérdést nem tudom értelmezni. pedig nem vagyok egy sötét elme.:D


A gyógyszert orvos írta fel, de a kérdező a betegtájban olvasta, hogy nem szabad használni terhesség alatt? ez nem baj, az orvos felülbírálhatja azt, nyilván észrevette, hogy babát vársz. nekem ilyenkor már az arcomról is lerítt a szenvedés, nemhogy a hatalmas pocimból.:)


vérzést okoz a gyógyszer és emiatt nem lehetne szexelni? vagy a szex okoz vérzést? mi az, hogy eddig nem vezetett gondhoz a szex? most igen?


ajjj...most már késő nem szexelni, már lesz egy utódod.:D

2016. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez egy játék, hogy minél több "w"-t írsz? vagy komoly a kérdés? mert ha utóbbi akkor megfogalmazhatnád még egyszer.


mi nem javasolt az utolsó 3 hónapban és milyen gyógyszert szedtél be?


ha nyitott volt as méhszájad akkor mitől zárt volna be?

2016. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!