Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Petróczy Ottó Nyíregyházán...

Dr. Petróczy Ottó Nyíregyházán mindenkinek azt mondja, hogy nem kell szedni semmi kismama vitamint?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 15:36
 1/6 A kérdező kommentje:
most látom,hogy átfogalmazták a kérdésem! arra lettem volna kíváncsi,hogy másnak is mondott-e ilyet? nagyon szeretem mint orvost,teljes mértékben meg vagyok vele elégedve,de nekem azt mondta amikor elmentem hozzá legelőször,hogy terhes vagyok,és rákérdeztem a vitaminra,hogy ezek a vitaminok nem olyan jók,inkább egyek sok zöldséget,és gyümölcsöt! nincsen semmi baja a babának,csak érdekelne,hogy másnak is mondott-e ilyet,vagy csak nekem?
2008. szept. 22. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Petróczy dokihoz járok,de nekem nem mondott semmi ilyesmit.Igaz én közöltem vele,hogy ezt és ezt a vitamint szedem.Ha szedni akarsz valamit,hát hajrá!

boldog babavárást

16 hetes pocakos

2008. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

A zöldség, gyümölcsöt nekem is ajánlotta. De! Én is közlés szintjén mondtam, h ilyen és ilyen vitaminokat szedek. Bólintott, majd félidőnél szólt, h most már ritkítsam. A vérképem tökéletes volt, a súlyom sem száll el. Én javaslom a vitamint, főleg, h jön a járványszezon. Sokat védhet!

Nyugodt babavárást és könnyű szülést neked! A legjobb dokit választottad!!!!

2008. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia! köszönöm a válaszodat! aranyos vagy! tudom,hogy a legjobb dokit választottam,teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! egy tök emberséges orvos!

jó babavárást!

2008. okt. 1. 17:37
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Júni 19-én szültem Ottónál. Nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve. A szülőszoba ajtajában várt rám. Bízhatsz benne, jó kezekben leszel.

Jó tanács! Ne foglalkozz a baba méreteivel(engem riogattak, h kicsi és 3800gr 51cm lett). Ne engedj semmiféle "babanövelő" terápiát. Csak vitamin és homeopátia, ha valami bajod van.

Üdv: már anyuka

2008. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de megosztom veletek. Nekem ajánlotta a Femibiont, de mondtam neki, hogy abban nincs vas, nincs réz, nincs cink, ami a korai vetélést megakadályozza. Trimesztert szedek. Erre ajánlott egy magnézium készítményt, ami tuti felszívódik, és segít a sejtosztódásban. Ezt pluszban szedem a kismama vitamin mellé. Velfem a neve. Szóval szerintem nem vitamin ellenes.
2019. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!