Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Reggel óta színtelen,...

S. O. S. Reggel óta színtelen, vízszerű folyásom van! Magzatvíz szivároghat?

Figyelt kérdés
Nem túl bő folyás,csak mindig nedves egy kicsit!!!Hozzáteszem,van most egy kis gombás fertőzésem is és arra borax-glicerin oldatot használok!Már használtam ilyet,de akkor nem tapasztaltam ilyen vizes folyást!Nagyon meg vagyok ijedve:(((25 hetes vagyok
2010. ápr. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, orvos, ne ide írkálj, inkább hívd fel!! vagy sos menj kórházba megnézetni.. drukkolok, de most menj! nem játék! 25 hetesen meg meg semmi esély, ha megszületik!
2010. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos.
2010. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első babónál,gombás fertőzés miatt.DE!Ez nem azt jelenti,hogy neked is ez miatt van,menj a dokihoz,vagy hívd fel,nehogy a magzatvíz legyen!
2010. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye feltételezésért, de nem izzad a feneked? Én ilyet akkor tapasztalok, amikor izzadok odalent, és folyton nedves vagyok.
2010. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugye már voltál dokinál? mit mondott?
2010. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Voltam dokinál!Azt mondta semmit nem lát!Mondjuk nem is nagyon érdekelte a dolog,mert hát ugye ügyelet van!!!:(((De el is múlt!Nyugodt mondjuk nem vagyok!!!:(((
2010. ápr. 4. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
:S azért figyelgesd magad, de próbálj arra gondolni, hogy minden rendben van- hidd el tudom milyen izgulni, nekem a 12. héttől kellett, onnantól görcsöltem végig.. szóval próbálj ellazulni kicsit lelkileg, és csakis azt "fantáziálni" hogy minden rendben van.. milyen jó lesz majd magadhoz ölelni a kis bébidet, mi mindent fogtok együtt csinálni, és egyre többet, amikor egyre nagyobb és nagyobb lesz, csak ez lebegjen a szemed előtt! Aztán holnap már nem csak ügyelet van!
2010. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!