Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj annyira a jobb...

Miért fáj annyira a jobb oldalam, hogy alig kapok levegőt?

Figyelt kérdés

Ma töltöm be a 28. hetet. Észrevettem már korábban , hogy a baba job oldalon van, legtöbbet ott rugdos, meg mozog.

Ma valahogy éjjel óta fáj a bordám alatt, már arra is gondoltam, hogy beszorult a csontjaimhoz, mert olyan , mintha széthasadna.

Egésznap várom a javulást, de inkább roszabb.Pihentem is.

Mit csináljak? Érdemes lenne az ügyeleten érdeklődni?


2008. szept. 21. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy a baba úgy helyezkedett, hogy nyomja a bordáidat vagy a tüdődet...jó lenne ha a babi valahogy lennebb húzódna, mert ezután már csak nőni fog. Próbáld meg simogatással irényítani a helyezkedését(amerre húzod a kezed arra mozdul ő is), de ennek van tudománya is:haptonómia. mindenképp kérd ki szakember tanácát, hátha többet is segíthetnek. könnyű babavárást és kitartást kíván egy 2 hónapos kisfiú anyukája:)
2008. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!