Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oves vagy csattos bluzra is...

Oves vagy csattos bluzra is ervenyes a babona, hogy meglatszik a baban?

Figyelt kérdés
Meglatszik meg stb. a baban. Eleg hulye kerdes, csak kivancsi vagyok, mas hogy van vele.
2008. szept. 20. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak babona, egyáltalán nem látszik meg a babán.

Akkor az én fiamnak el lenne görbülve a kislábujja, mert terhesen bevertem az asztal lábába. Vagy foltos lenne mindkét lába, mert egy csomó szúnyogcsípést elvakartam.

2008. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 2x forráztam le magam a terhesség alatt, nem látszik a kisfiamon. Ez csak babona.
2008. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak marhaság! Ezer példát lehetne írni rá.
2008. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerinte is, csak azert ugy benne van az emberben. Koszi mindenkeppen. Mar nem nagyon van mit felvegyek, ami lenne vastag, azok ovesek, csattosak. Es meg max.2 honapra sajnalok uj cuccokat venni.

Minden jot mindenkinek :)

2008. szept. 20. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
én nem mondanám rá hogy babona mivel az én kisfiammal mikor kb 7 honapos terhes lehettem,véletlenül megdobtak egy kisseb hogolyoval a hasam allat és mikor megszületet már ott volt egy kis piros folt a hasa allat ami mai napig meg van és már 6 éves,ez nem tudom mással magyarázni hogy vajon miért lehet pont ott a folt.
2008. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:))) Ott marad egy csík a fején, nem? :))))

A méh, magzatvíz és a lepény kellőképpen védő őt, akár az ütésektől is.

2008. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!