Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidősen mekkora volt a...

Félidősen mekkora volt a pocitok? Holnap lépek a 20. hétbe és még alig látszik.

Figyelt kérdés
Ok, a régi nadrágok és szoknyák már hetek óta nem jönnek rám, de a pocakom alig nőtt valamit. Vékony testalkatú vagyok, így mégjobban kéne látszania.
2010. márc. 31. 14:01
 1/10 anonim válasza:
Mekem nagy pocim volt, de ismertem több kismamát is akinek alig lehetett észtevenni. Az egyik amikor ment szűlni, megérdezte tőle a szülésznő, hogy mit keres ott. A babája mégis teljesen egészséges lett és úgy emlékszem olyan 3000g körül volt. Nyugi!
2010. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagy pocim volt már ekkor, barátnőmnek alig látszott, szülni óriás hassal ment viszont:)
2010. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egész terhesség alatt kicsi hasam volt.39. hétben indították a szülést,de akkor is azt hitték,hogy 6 hónapos terhes vagyok.
2010. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alig látszott, hízni sem híztam sokat. Aztán beindult a hízás + a has is.. 22 hetesen vettem kismama nadrágot, nem hitték el, hogy terhes vagyok. Most az a naci már egy hónapja nem jön rám.
2010. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem meg az idegesített, hogy akkora volt a hasam, hogy azt hitték pár hét és szülni fogok. A félidő után meg nem nőtt annyira rohamosan a kisebb hasú mamák utolértek a végére.
2010. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Igazából a doki idegesített fel a 18. heti UH-n, hogy szerinte legalább egy héttel kisebb a babám... Pedig én pontosan tudom, mikor fogant, így nem lehet gyakorlatilag egy nappal sem elszámolva.
2010. márc. 31. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt nagy,pedig a 2.babámat vártam.A barátnőmnek meg nem is látszott.Mindketten 3 kiló feletti,makk egészséges babát szültünk!
2010. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt nagy, pedig már 4. baba...végig tudtam hordani a régi nadrágjaimat, csak az utolsó hetekben már nem ment fel a cipzár :))) Hízni nem is híztam semmit, pedig szó szerint zabáltam. A nagyokkal félidősen kezdett látszani a pocim, most a picinél sokan nem is tudták, hogy kismama vagyok :)
2010. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20 hetesen rajtam se látszodott, hogy kismama vagyok. Most 36 hetes vagyok és szép, fezses, kerek pocim van:).

Az utóbbi két hétben nőtt többet. Vannak félidős kismamák, akiknek nagyobb pocakjuk van. Nagy előnyöm, hogy nem érzem a terhet, és még jól alszom.

Boldog babavárást!

2010. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 hetesen volt az esküvőnk, akkor még senki sem mondta meg, hogy babaát várunk. Aztán belehúzott a kislegyény, néhány héttel később már szépen kerekedett a pocakom, de látványosan a 30. hét körül kezdett el nőni. Aki látja az azt mondja, hogy szép pocim van, olyan igazi focilabdás:) hasonalvás nem megy, azon kívül nem akadályoz semmiben:) 39h km
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!