Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt normális ha...

A terhesség alatt normális ha valakinek seduxent ír fel az orvos arra, hogy ne keményedjen be a hasa? Én magne b6-ot szedek erre, de a sógornőmnek seduxent írt erre az orvosa, sőt a női klinikán itt szegeden minden kismamának ezt adják.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Régen még konyakot is itattak mellé, hogy igyon 1- 2 kortyot, mert ellazítja az izmokat. Legutoljára nekem is ezt mondta a dokim, hogy igyak 1 kicsit, ha bírom, de én nem bírom az alkoholt.
2010. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A Seduxen hatóanyaga a diazepám, ami nyugtató hatása mellett görcsoldó, izomlazító is. Az első harmadban a Seduxent nem szokták adi, később orvosi ellenőrzés mellett.


Ne igyál mellé, nem tudom, mit humorizálnak a kedves válaszolók?!

2010. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nekem ez olyan meglepő az első babámat várom és még semmi tapasztalatom.Mindenki mond mindent.
2010. márc. 30. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, ez így van. szegeden mindenkinek Seduxent írnak fel keményedések ellen. Nekem is ezt írta fel az orvosom a magnézium mellé, mert nagyon keményedtem + görcsöltem a 28. héttől kezdve. 3x felet kellett volna bevennem, de én úgy döntöttem, hogy nem akarok rászokni erre a nyugtatóra, így csak nagy ritkán vettem be belőle. Nagyon beájultam tőle! A picinek sem jó, mert az anyukával együtt Ő is rászokik erre a gyógyszerre és ha már kibújik, akkor is követelni fogja és sokat sír az elvonási tünetek miatt.

36+1 hetes km

2010. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívül írtam! Persze meg sem fordult a fejemben, hogy igyak mellé, de a doki azt mondta, hogy ha bírok, akkor igyak mellé 1 korty konyakot. Keresztanyám mikor az 1. gyerekét várta, vele pl meg is itatták, nem csak mondták, hogy ha bírja. Amikor meg kórházban feküdtem 23 hetesen mondták a nővérek, hogy alkoholos infúziót adtak a kismamáknak emiatt, hogy ellazítja az izmokat. Ezt nem azért írom, hogy igyál, csak gondoltam megosztom amit én tudok, én sem innék még 1 kortyot sem.
2010. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!