Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak a pocakom egyik fele...

Ha csak a pocakom egyik fele kemény és kicsit fáj, akkor a babám érzem? Van olyan, hogy egyszer a jobb aztán a bal oldalon van?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama
2007. nov. 11. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is igy volt es aztmondta avedono es a doktorno hogy normalis,amikor kemeny akkor a mehosszehuzodast erzed,gyakran ha megsimogattam akkor is jol bekemenyedett de ez azert van mert a meh igy keszul fel a szulesre,nekem ezt mondtak
2007. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a méhösszehúzódásnál a méh egésze megkeményedik. Ha csak a hasad egyik része keményebb, akkor valószínű, hogy azért, mert ott van a baba. Nem tudom, hogy éreztél-e már magzatmozgást, de ha még nem, akkor is a baba ilyenkor már intenzíven mozgolódik, és a méhed azon része keményebb lehet. Az is normális szerintem, hogy hol egyik, hol másik oldalon érzed a puklit a hasadon, hiszen ilyenkor még bőven van helye a babának vándorolni.
2007. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhösszehúzódásnál az egész hasad keményedik. Amikor csak az egyik felén van a "púp" akkor az a baba. Tudom mert nekem is egyszer az egyik utána már a másik oldalon van.
2007. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!