Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan gáz a szegedi...

Tényleg olyan gáz a szegedi női klinikán a 4d-s ultrahang? Most mennyibe kerül? Hol csinálnak jó minőségűt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi extra, attól függ, ki az orvos.

nekem 1,5 éve volt 12 000 Ft, fényképpel.

kb. negyedóráig tartott.

miért gáz amúgy?

2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vannak akik azt mondják a női klinikát nem ajánlja, hogy miért azt nem tudom!Most vagyok 19hetes terhes az első gyermekünkkel, még nincs nagy tapasztalatom ezért szeretném kikérni mások tanácsát vagy véleményét.Nekem Dr. Hodoniczki László az orvosom!
2010. márc. 29. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Szegeden csak ott csinálnak-e, de a múltkor pont mondta a barátnőm, hogy Szegedet nem ajánlja, mert elég felületesen nézték meg a babát. Ha csak azon az 1 helyen csinálnak, akkor nyilván erre gondolt, de ezt sajnos nem tudom.
2010. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A női klinikára semmiképpen se menj!!! 12000 Ft-ba került és semmit nem láttunk a 3-4D-vel. :( A doki az asszisztenstől kérdezte hogy kell átváltani 3D-be... Ez két éve volt. Ráadásul a fiunkat 100%-ig kislánynak mondta, pedig tisztán látszódott a fütyije (sima uh-n). Kecskeméten van egy jó klinika, több ismerősöm is volt, mindenki azt mondja nagyon jó!

2010. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem oda megyek, érdekes módon az ismerőseim közül senki sem. Az előző válaszoló jól mondta, van Kecskeméten, de most már van Kiskunfélegyházán is. Ezt a dokit dícsérik sokan. (a Kecskeméti egy kicsit nyers modorú állítólag). Kkfháza 6500Ft és van telefonszámom is, ha kell megadom. Én oda megyek 2 hét múlva:)

14hetes km

2010. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Bérkert klinikát ajánlották most.Igaz 16ezer Ft, de kapsz másik időpontot, ha nem látnak semmit. Amúgy Sikovanyec doktor végzi és nagyon sok fényképet és videót is adnak.Kecskeméten voltam, azt nem ajánlom. A "nyers modorú" doki halálra rémíztett bennünket, hogy vízfejű lesz a babánk.Sírtunk egész Szegedig.NE MENJ ODA!!! Nekem a Medyceneter is tetszett. A lányommal ott voltunk.Ja, és teljesen egészséges a lánykám!!!!!
2010. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A klinikáról nem hallottam,de mi tegnap voltunk a Bérkert Klinikán! 16.000 Ft volt. Nagyon meg vagyunk elégedve.Az orvos kedves volt (Dr. Sikovanyecz),mindenét megnézte a babónak,és feliratozta is,hogy mi is tudjuk épp mit látunk(ezek 2 D-ben) ,majd moziztunk,és nagyon szuper képek lettek a kis arcocskájáról.

Kaptunk 4 db színes fényképet, 10 db UH képet, egy DVD-t az egész vizsgálat rajta van,és egy CD-t kb 80 db fényképpel.

Nekünk megérte,megnyugodtam,hogy mindene rendben van,és gyönyörködni is tudunk benne.

2010. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kecskemétre tényleg ne menj!!! Az a doki eddig minden ismerősömet megijesztette valamivel, aztán persze mindegyik baba tejesen egészséges lett!
2010. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Medicenter a Petőfi Sándor sgt-on van?
2010. ápr. 1. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
igen ott van.
2010. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!