Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes uh. On ha mekérdezem...

12hetes uh. On ha mekérdezem megmondják a baba nemét? Volt aki megkérdezte (pl:egerben) és megmondták?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem Egeben élek, de nem túl messze onnan. Én kérdeztem a 12 hetes Uh-n, nem tudták megmondani. Kérdeztem a 18 hetes kötelező UH-n, akkor sem tudták. Felküldtek rossz AFP eredmény miatt Pestre, genetikára, 20.héten voltam, ott is kérdeztem, ott sem tudták megmondani.

Végül 26.héten elmentünk 4D-re, hogy kiderüljön a neme, 80%-ra mondták hogy kislány, de keresztben feküdt, így nem tudtak dvd-t és fotókat csinálni. Egy héttel később, 27 hetesen tudták 4D-n 100%-ra megmondani, hogy tényleg kislányunk lesz. De mivel még mindig keresztben feküdt s eltakarta arcát a kezével, még mindig nincs sem fotó sem dvd. Teszünk még egy próbát a jövő héten, ha akkor sem akarja a baba, akkor mindegy, többet nem "zaklatjuk" Őt.

Mindezt csak azért írtam le ennyire részletesen, hogy úgyis a baba dönti el, hogy megmutatja-e magát vagy nem.

De ettől függetlenül kérdezz rá majd, hátha a Tiéd nem olyan szégyenlős :)

2010. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Egerben???

Talén majd 32. hetesen,nekem a magándokim 13. hetesen mindkettőt megmondta,be is jött

2010. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első!gratula a babádhoz:-)Talán a 2lány tipp már nem téved:-DAzt kérdezném hogy Egerben nem szóltak le hogy megkérdezed olyan hamar,12hetesen?Mondjuk akkor is megkérdem,ha letolnak ha nem:-D Eddig mindkét manom mutatta magát a 18.héten(akkor kérdeztem először)és eltalálták mindkettőt!

Második!

Na ezért kérdeztem,hogy EGERben?!Tudom mire gondolsz..

Ki a magándokid?

2010. márc. 28. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze

Fülöp Viktorhoz járok

2010. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi,őt én is hallottam,hogy jó orvos és uh.os!

Mennyi nála egy uh most?

Fiammmal voltam nála asszem 21.hetesen,hogy megnézze a baba nemét és egyszercsak felkiáltott:ni-ni ott a kis pecere:-DD

2010. márc. 28. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

7000 ft és 4 dimenziós,ad képet,dvd-t,leletet.

hát talán ő az egyetlen Egerben,aki szonográfus,genetikus és szülész-nőgyógyász egyben.

2010. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy hogy megírtad.Akkor ő olcsobb mint a kh.i 4d-s babamozi:-D
2010. márc. 28. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen is meg tudnák mondani, csak nem 100% mert a nemi szervük hasonlóan alakul ki vagy v.mi ilyesmi. Rutinos szem kell hozzá.

Nekem 12 hetesen az elsővel nem is kérdeztem, 18 hetesen 100% mondták, hogy lány és az lett. A 2.-nál már máshol voltam kérdezték mi van otthon. Mondom lány, akkor ő gondolta, hogy jó lenne 1 fiú... de azt mondta nem mond semmit még nem 100%. 18 hetesen simán kérdezte, hogy mondja a nemét? Persze ... és lány. (Debrecen)

2010. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!Remélem nem nevetnek ki ha majd megkérdezem:-/

Jó ultrahangosok vannak egerbe szerintem,meg ugy hallottam új gép is van már csak nem tul kedvesek..ezért félek rákérdezni!De a cél érdekében..:-)Egyébként nem baj ha nem 100% nekem a tipp is jó:-)Van már lányom is,fiam is.

2010. márc. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!