Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tekinti mindenki istenne...

Miért tekinti mindenki istennek az orvost és a védőnőt?

Figyelt kérdés
2007. nov. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, annak tekinti valaki? Persze ha nem tudok valamit, akkor az orvostól vagy a védőnőtől kérdezem meg, mert valószínűleg nem azért tanulta a szakmáját, hogy hülyeséget válaszoljon. De persze ettől még senki nem tekinti istennek, csak mindenki tudja, hogy érdemes rá hallgatni. Mellesleg anyámtól is szoktam tanácsot kérni, mint ahogy szerintem sokan mások.
2007. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez meg milyen kérdés akar lenni? Az én környezetemban még senki nem nevezte őket istennek. 10 hetes terhes vagyok,de nélkülük elvesznék. Mindenben mindíg segítenek,nem tudom mi lenne nélkülük, szerintem lehetnek akár istenek is. Viszont rólad megvan a véleményem.
2007. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én nem tekintem Őket istennek. Felnézek rájuk, mert olyant tudnak amit én nem, a bajban segítenek, hisz ez a szakmájuk. Amihez én értek, arra viszont Őnekik lehet szükségük. Igy kerek a világ.
2007. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rosszat mondani a kerdezotol....en is tapasztaltam ezt.Pl. hogy azt hiszik, hogy ha sok kerdest tesznek fel nekik akkor azt csak ok tudjak s "nelkuluk meg vagyunk halva"..istenitik magukat meg bekepzeltek( nem sokan de akadnak boven).Ugyanakkor elfelejtik, hogy csak a szakmajukban jok...es ha pl. hozzam jonnenek fogat kezelni akkor nem viselkednek ugy mint egyesek hanem megoldanam a problemat.

Ugyanakkor " kezes baranyokka" valnak ha megtudjak, hogy egyetemet vegeztel s neked is van valami az agyadban csak eppen nem ezen a teren....

En teljesen megertem a kerdezot....sokszor talalkoztam ilyen idiota szemelyekkel...jelen esetben vedonokkel vagy orvosokkal...akik nem latjak be, hogy legalabb olyan szukseg van rajuk mint a postasra, villanyszerelore es meg sorolhatnam!!

2007. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
nem tekintem istennek de az en babam eletet megmentettek,amit a postas meg a villannyszerelo nem tesz meg,kedves elottem szolo.ha szukseged van valamire kerdezo,te nem az orvoshoz fordulsz?ha zavar hogy ok fontosak a tarsadalom szamara te miert nem lettel az?hatha teged is istennek neznenek nem hulyenek.
2007. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Istennek őket?No nem,de tény,h az orvosomban vakon megbízom,mert tudom,h jó doki.No és a védőnő,tudom,h bármikor megkérdezhetek tőle bármit,és ez megnyugtat.Első babám váróm,és közben a diplomámat csinálom.A műveltség csak egy dolog,mert amikor a védőnő megkérdezte,hogy mivel fogok foglalkozni elkerekedett a szeme.Egy teljesen új mérnöki szakterületen leszünk kutató és fejlesztő mérnökök.Számára az üvegszálas beton nem mond semmit,nekem annál többet.Nekem az utlrahang számai nem mondanak semmit,neki meg az rengeteget.Nem tartom istennek,csak elismerem a tudását,de amikor majd felveszi az inteligens anyagból készült ruháját,olyan 10év múlva,akkor meg ő nézz rám tisztelettel,hogy ezt ők csinálták.Ez így is van rendjén.A vallanyszerelő nélkül nem lennének konnektoraink,a postás nélkül meg nem jönnének a levelek.Mindenkinek megvan a maga dolga,és én tisztelek is mindenkit,aki tisztességes munkával keresi a kenyerét.

De bármennyire is tisztelem a dokim,egy grandnyi hálapénzt sem fog kapni,mert nem tartom fearnek.

2007. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!