Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34 hétben vagyok. Ebben az...

A 34 hétben vagyok. Ebben az időben megengedett még a szex?

Figyelt kérdés
2007. nov. 10. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehet, gyakorlatilag a méhössehúzódás koraszülést eredményezhet.

Mivel nem vagyok jósnő én nem fogom erőltetni. Majd a 40. hétben bepótolom:)

Üdv, egy 27 hetes kismama

2007. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jólesik miért ne .:))
2007. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ha nincs semmi probléma a terhességeddel (nincs kinyilva a méhszáj, nincs nagyon megrövidülve a méhnyak, nincsenek alhasi vagy keresztcsonti fájdalmaid stb...), akkor lehet. A biztonság kedvéért én azért rákérdeznék a védőnőtől vagy az orvostól is.
2007. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 41.hetig csinaltuk mert jolesett,utanna orvosi eloirasra.42.het vegen inditottak meg a szulest mert semmi nem hasznalt.osszehuzodasok voltak meg 1 cm,aztan ennyi.nyugodtan csinald,kulonben is a 38.hetig nem hiszem h bajod lenne,utanna meg mar nem szamit koraszulesnek,az mar a szulesi zonahoz tartozik(38-42 het)
2007. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
a spermium olyan hormont tartalmaz ami segiti a szülést,szerintem,ezt a 6 hetet birjűtok ki hüvelyi behatolás nélkül,annyi pozitura van aminél nem kell behatolni.orvost kérdezd azért meg,de nem tanácsos
2007. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 38.hétig éltem szexuális életet a párommal. Nincs akadálya a szexnek, ha nem érzel semmi kellemetlent. Én szex után a 38 héten már hasfeszülést éreztem és kellemetlen volt, ezért hagytuk abba. Ennek ellenére pont a 40.héten szültem.

Sok sikert a babához, már nincs sok hátra!

2007. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hawk69 válasza:
Ha ezt látná a gyerek!!
aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!