Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességben (4 hét és...

Korai terhességben (4 hét és 1-2 nap) milyen az a pecsételő vérzés, ami akár rosszat is jelenthet?

Figyelt kérdés

2 nap késés után teszteltem negatívat. Ma viszont megjött délelőtt, de egész nap szinte semmi nincs, bocsi a részletekért, de a betéten hol rózsaszínes, hol halványbarnás foltok vannak, és inkébb vizes-folyásos az egész, semmiképp nem nevezném normális mensinek! És a hasam sem fáj!

Szerintetek meg fog jönni normálisan


2008. szept. 17. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:

... bocsánat, valami hiba lépett a műveletbe! :-)

Szóval, szerintetek megjön normálisan, vagy lehet hogy mégis baba, csak a teszt még nem mutatta?

15 napja volt peteérésem!

2008. szept. 17. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pecsételő vérzés olyan, mint mikor csak kis foltokban vérzel, nem nagy mennyiségben.

De vérzés terhesség alatt akkor is felléphet, ha a babának semmi baja, főleg a korai szakaszban. Ha úgy érzed, hogy nem olyan a mennyisége vagy az állaga, mint szokott, akkor menj el dokihoz.

UH-n látni még nem fog semmit szerintem, nekem az 5. héten csak a petezsákot látta, de hátha meg tud nyugtatni, ő jobban ért ezekhez a vérzéses dolgokhoz, mint mi itt.

Szorítok, hogy ott legyen a baba.

21 hetes kismama

2008. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy akkor van baj ha a vérzés élénk piros színű.Ha csak pecsételő és barnás,még lehetsz terhes és nem biztos hogy baj van.
2008. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az utólsó válaszolóval. Nekem egyetlen barnás foltom volt, másnap csináltak ultrahangot, ahol kiderült, hogy a baba már régen nem él ez a 11. héten volt minden görcs nélkül.
2008. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... még bármi lehet. Pár nap múlva tesztelj újra a reggeli elsőből, bár szerintem meg fog jönni.
2008. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!