Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 180 cm 67-70 kg vagyok,...

180 cm 67-70 kg vagyok, kismama farmert hol tudok beszerezeni? Esetleg valakinek eladó lenne?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és így nehéz magamra kismama farmert kapni:(Tudna valaki segíteni?
2010. márc. 26. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vaterán rengeteg kismamcuccot (is) árulnak. Nézz körül.

Jó pocakosodást!

2010. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megnéztem meg teszveszen is, de nincs ilyen hosszú szárral:(
2010. márc. 26. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy farmerodat elviszel egy varrónőhöz,és ő átalakítja bandázsosra a derekát. Nekem a vékonyságom miatt kellett valami megoldás,mert az elején az xs-es kismamafarmer is nagy volt. Szóval szerintem ez a legegyszerűbb és így tuti jó lesz rád! :)
2010. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
en 178 cm magas vagyok es eleg kenyes a cuccaimra, viszont en talaltam magamnak. [link] nekem hazhoz hoztak, hogy felprobalhassam pedig pesti vagyok
2010. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Esetleg alulra varrj/varrass rá toldást, lehet az más anyagból, más mintával, szép lesz...

első

2010. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Én meg pont nagyon alacsony vagyok és minden nadrág hosszú és én is a www.elenorkismamruha.gportal.hu címen találtam meg a legjobb cuccokat. Pesten a XI. kerületben van, elmentem, kiválaszottam meyliket akarom és a csaj rám alakította.

2010. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
babaszobán pont láttam egy ilyesmi hosszút, nézz be oda, babaszoba.hu.....adok-veszek a csevegőben
2010. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is 180cm magas vagyok:) Bár nekem már 1éves a kisfiam, úgyhogy már nincs szükségem ilyenre, de én tavaly a C&A-ban és a Benettonban vettem a kismamafarmert.
2010. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Sajnalom, hogy nem olvastam korabban a kerdesedet.

En 178 cm magas vagyok, ket babat szultem egymas utan. 65, illetve 63 kiloval estem teherbe es sok ruhat vasaroltam.

Tobb kismamanacit adtam el mostanaban, neked mar nem tudok segiteni.

De en is nagyon nehezen talaltam meg a tokeleteseket, mert magas kismamakra keves csinos nadrag van. Ami eleg hosszu, az nagy fenekben, combban, vagy benan nez ki, rossz szabasu.

Ami nekem bejott:

Next kismama farmerek 8 extra long, vagy 10 extra long meretben, illetve a szoknyak. Azoknal nem szamit a hosszusag, az a lenyeg, hogy csipoben jo legyen.

Pocakkal is nagyon jol allnak'

2010. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!