Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d ultrahang Győrben?

4d ultrahang Győrben?

Figyelt kérdés
Volt valaki a győri kórházban mostanában 4d ultrahangon?Mennyivel elötte kell bejelentkezni? Délutánra is lehet időpontot kérni vagy csak délelötre? Köszi a válaszokat
2010. márc. 26. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi januárban voltunk kórházban, akkor voltam 28 hetes. Lehet időpontot egyeztetni, mi délután voltunk. Elég vegyes dolgokat hallottam róla, de a magam részéről nem panaszkodhatom. Kb 3 héttel előtte kértem az időponot, így még volt lehetőségem választani, hogy mikor szerenték menni. Telefonon bejelentkeztem - mivel vidéki vagyok, postán kiküldték a csekket (10500 FT), amit bekellett mutani -. Gondolom, ha időbe jeletkezel be, akkor nagyobb lehetőséged van megválasztani az időponot is. 38 h km
2010. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi februárban voltunk a kórházi 4D UHon. délután 3tól van rendelési idő.Mi olyan 16:30ra kértük az időpontot,mert csak addigra ért haza a férjem..Elég rugalmasak ilyen téren.Fél óra a vizsgálat,a komplett felvételt megkapod DVD-n,és ha kérsz + 500Ft a kép.Így mi 10500.-at fizettünk.A lemezt adják.Többször elmond és elmutat mindent az átképzett szülésznő.Annyi hogy a felvétel hangtalan,csak a szívhangot hallani rajta.Csinál súlybecslést,megnézi a szívet,agyat,gerincet....tehát mindent alaposan.És írnak róla egy leletet,mint amilyent a sima UH is adnak.Így a dokid is láthatja mi van a babával.

Nekem azt mondták,hogy legalább 2 héttel előbb kérjek időpontot,de én kedden hívtam,és pénteken mehettünk is.Szóval rugalmasak,pontosak.nagyon tudom ajánlani!!!!

2010. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!! :)
2010. márc. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!