Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Más is van így? Mostanába...

SOS! Más is van így? Mostanában elég szarul vagyok.32 hetes vagyok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 napja olyan, mintha izomláz lenne az egész testemben. Főleg a belső combom fáj, meg a hüvelyem környékén feszül nagyon, mintha szét akarnék szakadni. Feküdni se jó, mert akkor meg a derekam fáj jobb oldalt, alig bírok mozogni, még az ágyban is nehézkes a megfordulás. Éjszaka se tudok aludni ezek miatt + este még szúr, hasít a hasam alja bal oldalt. Ti is szenvedtek hasonlóktól? Vagy valami gond lehet?
2010. márc. 24. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg a dokit, de nekem is vannak hasonlóak, bár nem egyfolytában. Az alvás nekem sem megy könnyen, akkor különösen érzem a dolgokat.
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 32+3 vagyok. Nekem nincs ilyen problémám, éjjel fél 4-kor kelek mindig, mosdó, aztán simán alszom. Nekem a hasam alja fájdogál, nálam ez az , ami ijesztő! C:2100, de a doki azt mondta minden rendben. Az elejétől 2000 volt. Nálad?
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: 34. héten
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis izomlázat én is érzek néha, de nem mindenhol, de mivel 2 hét után megint edzek lehet attól van. A derekam nekem csak akkor fáj inkább ha elfáradok, vagy megeröltetem magam. Aludni tényleg nem olyan mint régen, de ez ezzel jár:). A hasam alja nekem is feszül néhány napja, de most látványosan is nőtt a hasam. Nekem inkább 1-2 napja a babó sokat kinyomja magát, és akkor sokáig feszíti a hasam, meg el van torzulva, látszik, hogy melyik testrésze épp hol van. Remélem nem akar megfordulni, mert már a 28. és 32. Uh is lent volt a feje. Szerintem normálisak a tüneteid.
2010. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan az a panaszom, amit leírtál. Ezek szerint normális ha majd szét szakadunk, meghatározhatatlan helyen fáj a lábunk között és már az oldalt fekvés sem az igazi.

Szúrni nem szokott a hasam alja, inkább a hüvelyem környéke csak, de elég kellemetlen minden efféle tünet.


Én abban reménykedem, hogy ez csak nekem rossz, a babának nem.Jövő kedden megyek orvoshoz.

2010. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A méhszájam állapotát nem tudom, a doki úgy van vele, hogy amíg nem muszály (nincs vérzés meg görcsölés)addig nem bolygat, mert az se lenne jó, ha mindig szétnyomkodna.

Az én babóm is szereti magát kinyomkodni, főleg a térdét, hát az néha elég kellemetlen, meg ilyesztő. Nekem is sokat fészkelődik, és én is reménykedek, hogy nem akar visszafordulni megint farosra, legutóbb már szépen lent volt a feje.

2010. márc. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!