Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem hüvelyi uh-on 13 mm-es...

Nekem hüvelyi uh-on 13 mm-es petezsákot láttak szikhólyaggal. A papírra azt írták 6 (+/-1hét). Ez mennyire lehet pontos eredmény?

Figyelt kérdés
Ez a kimaradt mensim után volt 5+2 nappal, és ha a heteket az um-hez képest számolják, akkor nagy valószínűséggel a ciklus közepén fogant a baba, és kizárhatom hogy az ultrahang elött 14 nappal? Mert ha jól olvasgatok akkor petezsékban a szikhólyag az 5. héttől jelenik meg, ugye? ÉS gondolom ilyen gyorsan nem jut el a méhbe, meg nem ágyazódik be?
2010. márc. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért a +- , merta petezsák mérte alpjánmég nem tudnak pontos terhességi időt mondani, majd ha lázik a embrió,akkor pontosabbanbe tudjáőn. A te számításaid szerint 5+2 kimaradt mensi után,akkor ez 9+2 hetes terhesség lenne akkor viszont már látszódna az emrió, tehát tuti biztos, hogy nem középidőben fogant hanem jóval később.

Ultrahang előtt 14 nappalnem foganhatott, mert akkor még a petezsák sokkal kisebb és nem azt írták volna rá, hogy 6 hét, hanem hogy 4 hét.

2010. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, vacakol a billentyűzetem :)
2010. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam bocsi, a kimaradt után voltam 1 héttel és 2 nappal. Úgy volt a papíromon is hogy vérzéskimaradás 5+2napja. Um.02.03. uh.03.12. ezért gondoltam a középidő tájékán, nem a ciklusom 24. napján. MErt akkor még csak két hete fogant volna meg, és mire osztódik, meg beágyzódik arra kevés lenne ennyi idő, hogy már a szikhólyag is megjelenjen. Ezért gondolom hogy az uh is pontos 6 hetesnek írhatott. Jól gondolom, nem?
2010. márc. 24. 07:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, így már más, jól gondolod szerintem. Középidőben vagy még azelőtt foganhatott. Ha 5+2 napon 6 hetesnek írták, akkor középidő előtt fogant inkább, mert a méreteket mindig betöltött hetekhez rendelik. Bár ez tényleg csak akkor fog pontosan kiderülni, amikor már crl-t tudnak mérni a babán!
2010. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!