Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 90-100kg körüli kismama?...

Van 90-100kg körüli kismama? én 92kg 22hét

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, 86-tal kezdtem, közel 100 kg most a súlyom, 35 hetesen. Az utóbbi 2 hétben nagyon dagad a bokám, de jól érzem magam a bőrömben. Nem teher még a pocakom. Az ismerősök dícsérnek, hogy "nem is híztam":). Tulajdonképpen nem tudom, hol vannak a plusz kilók, mert még a hasam se óriás.A 8-18 hét közt ragadt rám 10 kg. Azóta többet sétálok. Azt hiszem a séta sgíthet Neked is.

üdv. és boldog babavárást!

2010. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én eddig 6kg híztam egyépként is erotikusan telt ""vagyok.De a hasam mintha a 9.hónapban lennék.......és még most jön a java........Utánna nem félek hogy nem megy le tavaly 64kg-ot fogytam 154kr-ról indúltam.Muszáj volt babát szerettünk volna....és itt az eredmény!!!!Menni fog a szoptatáa után biztosan.Bevált receptem van és sok tapasztalatom,nem félek.Viszont ezt leszámítva jól vagyok nincs vízesedésem(még).És nem kell behúznom a hasam.....!!!!puszi mindenkinek,csak szépen és boldogan!!!
2010. márc. 24. 13:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! 12.52es vagyok! 64 kg-ot fogytál? Te jó ég, csodákra vagy képes!! Ez hatalmas teljesítmény, amihez gratulálok!! Hogyan csináltad?
2010. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék :)
2010. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Első lépés a motiváció-Közös baba!Utánna egy szénhidrát mentes diéta rengeteg folyadék sok mozgás torna....semmi nasi csak párolt húsok levesek főzelék ételsűrítővel napi 5*étkezés kistányéron lassan elfogyasztva.Nincs titok.Nem volt túl nehéz de rengeteg bőr és háj maradt lógva rajtam 2010.01.20-ra volt a plasztikám kiirva de a Babóm már a pociban volt így halasztva lett!Hátránya most akkora a hasam mintha napokon belűl szülnék....De majd ha meglesz kincsem akkor ezt is renedzem szoptatás után.Hashálót raknak be és eltávolítják a fölös dolgokat ami kb 8-10kg.A HOXÁN VANNAK FENT KÉPEK...Dobrosi Sándorné vk.puszi
2010. márc. 25. 11:56
 16/17 A kérdező kommentje:
2010. márc. 25. 11:58
 17/17 anonim ***** válasza:

18.52-es vagyok!

Megnéztem a lapod, valami fantasztikus teljesítmény szerintem, még egyszer gratulálok! No és persze a babótokhoz is :) Látom Lajosi vagy, én lepsényi :))

1 éves kislány anyukája

2010. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!