Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta a mellsö falon,...

Placenta a mellsö falon, mélyen tapad, széli része fedi a méhszájat. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondta hogy ez baj lenne, a védönö szerint viszont nagyon vigyázni kell magamra, mert kórház is lehet belöle. 20h km
2010. márc. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám,és engem is agyon paráztatott a védőnő,de a doki azt mondta h nem vészes és ez javulni fog,és igaza is lett.ne a védőnőre halgass,szereti túldramatizálni a dolgokat.
2010. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még odébb húzódhat,ahogy nő a pocakod.Viszont ha így marad,akkor a szülés alatt léphetnek fel komplikációk és nem hagynak majd hüvelyi úton szülni,mivel megrepedhet a placenta és az nagy vérveszteséggel jár.Kívánok neked minden jót,jó babavárást:))
2010. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igazábol én annyit tudok rolla hogy a placenta is nö, és ha ránö a méhszájra akkor vérezgethetsz töle, söt koraszülés veszélye is lehet. Viszont nem tuti hogy arra fog nöni, söt ha rá is nö sem tuti hogy lesz bármi bajod. A köv vizsgálaton kiderül merre nö, de míg szerintem csak rálóg, semi baj nincs, az orvos azért nem pánikoltatott be téged. Ha eddig rpotoltál nagyobb mozgást végeztél taán most kerüld el. De majd kiderül merre nö tovább, de azért nem rossz helyen tapadt meg így annyira nagy baj biztos nem lesz.
2010. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy nő a méh, szinte mindig feljebb csúszik a placenta, sokszor akkor is elmozdul a méhszáj előtt, ha eleinte fedi azt. Nincs okod aggódni, úgyis nézik mindig, hol van. Ha mégis ott maradna, valószínűleg császározni fognak.
2010. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!