Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem jók ezek az eredmények?

Miért nem jók ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Cukorterhelés előtti és utáni:


Glucose: 4,2 3,8-6,0

Inzulin: 8,3 3,0-25,0

TSH : 1,490 0,400-4,500


120perces: 3,1

Inzulin : 11,0 3,0-25,0


Az eredmények mellé azt írtam mettől meddig jó.De a dr nőnek ez sem felelt meg.Miért???


2010. márc. 22. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
legalább 1 választ írjatok :(
2010. márc. 22. 14:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Fogalmam nincs miért nem jó ez a dr-nőnek,hiszen mind normál tartományon belül van.Mit mondott azon kívűl hogy nem jó?
2010. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

endokrinológus. MensMentis- nél votam, nem tudom ismered e.Annyit írt hogy a TSH rendben 2 alatti.éhomi insulin emelkedő tendenciát mutat.

Szerintem ennek semmi értelme,ha határértéken belül van minden az jó.

Meforalt írt fel nekem,terhes lettem és megint cukorterhelést akar.Többen is mondták már hogy ez a cég pénznyelő,de valahol igazuk van.

2010. márc. 22. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az inzulinnak olyannak kell lenni, hogy éhgyomri lent, aztán fent, aztán lent és méglentebb. :) Vagy Lent-fent-lent. Csak erre tudok gondolni. Bocs, nem figyeltem, de már babátvársz vagy csak rákészültetek? :) Én Merckformin mellett estem teherbe.
2010. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Babás vagyok már, 9hetes.Köszi a válaszod.te is Pcos voltál?Én igen de már eltüntek.
2010. márc. 23. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!