Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lefekszem csak kínszenvedés...

Ha lefekszem csak kínszenvedések árán tudok megfordulni, más van így vele? 37 km

Figyelt kérdés

Ha felállok mintha kiszakadna belőlem a baba,rendesen fájdalmas.

Nagyon rossz,közel lehet a szülés már?


2010. márc. 22. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ilyen volt, az utolsó hónap szörnyű, én sokáig így voltam, de csak a 41. héten szültem. Nekem mindenhogy jó volt, csak ne kéne feküdni 1 óránál többet. alig aludtam...kitartás!
2010. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt már 34 héten ,császárnál derült ki hogy beszorult a drágám a szülőcsatornába,percekbe telt míg felállásnál kitudtam egyenesedni.Ha időben jön a baba ,akkor sincs már sok időd,tarts ki! Jó egészséget kívánok Nektek :)
2010. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Faros baba,lehet ennek is köze hozzá hogy ennyire nehéznek(súlyilag) ítélem meg?
2010. márc. 22. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok mar vagy 2 hete. Mindenem faj. Faj ha leulok, faj ha felallok. Sokaig fekve se jo, megfordulni az agyba meg egy igazi kinszenvedes! Kitartas neked es konnyu szulest! En 38 hetes vagyok. Remelem mar nincs sok hatra, nem bannam ha a heten mar
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
.... meglenne.
2010. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 34. héten vagyok, de nagyon nehezen fordulok meg esténként. Ezért elég fáradt vagyok nappal.
2010. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak 31+4 hetes vagyok, de kín szenvedés a mozgás. :)
2010. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!