Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erőlködés miatt lehet nagyon...

Erőlködés miatt lehet nagyon pici vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap délután nagyon erőlködve sikerült csak vécéznem:-(

Ma délelőtt észrevettem a bugyimon egy pici vérfoltot,

lehetett a tegnapi erőlködés miatt? :-( 20h km


2010. márc. 22. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem,de jobb ha megkérdezel egy orvost!Nem jó szerintem!26 hetes kismama
2010. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Ha a tegnapi erőlködéstől lett volna, az nem másnap délelőtt jelentkezik.Egyébként sem szabadna az ilyesminek vérfoltot okoznia.Ahogy magamat ismerem, én azonnal hívnám az orvost.És nem azért, mert biztosan baj van, de én csak akkor tudnék megnyugodni.
2010. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van!

Felhívtam a dokim, azt mondta, hogy pihenjek sokat, szedjek magnéziumot, és rutascorbin-t.

Azóta ismét jelentkezett picit a vérzés:-( így nagyon nyugtalan vagyok, úgyhogy megyek az ügyeletre.

Remélem minden rendben lesz velünk:-(

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 22. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt ilyen, kiderült, hogy rálógott a lepény a méhszájra, köze nem volt az erölködéshez, pedig akkor jött elő, ill. utána.

Megírod mit mondott az orvos?

Én azonnal hívtam amikor ez volt, mondta, hogy magne b6, pihenés és pánik ha sok-sok vér távozik plusz görcsölök.

2010. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem tudta megmondani az orvos, hogy pontosan mitől lehet, mert szerencsére minden rendben. Nem talált semmi eltérőt.

A lepény nekem is egy picit rálóg a méhszájra,de erre nem mondott semmit.

Ma megyek a magándokimhoz, talán ő pontosabbat tud majd mondani. Jó lenne, mert így nem tudom, hogy mire kell odafigyelnem.

Nekem van egy pici méhszájsebem,én még arra gyanakszom...

2010. márc. 23. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ugyan abban a cipőben járgatsz, mint én jártam. Amikor levette a dokim 9 hetesen a rákszűrést, akkor dőlt belőlem a vér, méhszájseb. Aztán a 13. héttől némi rózsaszín, 18. héten barna, rohantunk be, mint a hülye. Előtte is voltak uh-ok, de azon nem látszódott merre van a lepény. A 18. vagy 19. héten derült ki, amikor a dokim hüvelyit csinált. Azóta minden alkalommal van hüvelyi uh is, nézi, hogy merre van a lepény, de már igazán nem is látni, hogy hol van, olyan szépen visszahúzódott.

Majd ha gondolod írd megmit mondott a doki ezzel kapcsolatban. Nekem pihenést és 3x2MgB6 volt a terápia. :)

2010. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Tényleg nagyon egy cipőben járunk, te most hány hetes vagy? :-)

A tegnapi vizsgálat alkalmával megerősítette a doki, hogy a méhszájhoz közeli placenta miatt fordulhatott elő a barnás vérezgetés.

Nekem magneB6 ivóoldatot, és rutascorbint ajánlott a pihenés mellett. ( a pihi nem könnyű a két éves lányom mellett :-)) )

Akkor neked feljebb húzódott a placenta?

2010. márc. 24. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Holnap leszek 32 hetes. A 24. héten már jóval fentebb volt a lepény, onanntól pedig már nem is látni a szélét. :) Ettől függgetlenül sokat pihenek és "számítok" arra, hogy bármikor visszacsúszhat, bár most már a mellső fal helyett hátsó falon magasan tapad.


Leválni nem fog a lepény akkor sem, ha nem fekszel egész nap, csak lassítani kell. :)

2010. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor neked már csak pár hét!:-)

Biztosan minden rendben lesz,vigyázz magadra, és könnyű szülést kívánok neked!:-))

2010. márc. 25. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!