Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pattanásos bőr vagy éppen a...

Pattanásos bőr vagy éppen a tiszta arcbő vagy ilyesmi utalhat a baba nemére?

Figyelt kérdés
Anyukák tapasztaltatok valamit?
2010. márc. 21. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szép sima bőröm és egyáltalán mem húlló hajam volt mikor terhes voltam..Kislányom született..:-)
2010. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Terhesség elött elég pattanásos volt a börőm,most szép sima és fiam lesz
2010. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányomnál tiszta bőr,kisfiamnál pattanásos.Az uh a lányom 8.hónapban mutatta magát ,akkor tudtuk meg ,hogy kislány.A kisfiam a 16-32. hétig kislány volt.Később befordult,hogy a popsija nézett kifelé és a méhlepény előtte volt már nem tudták nézni.Aztán 41.hétre kisfiú született úgyhogy ennyit az ultrahangról!:)
2010. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs összefüggés. Nekem terhesség előtt sem volt teljesen tiszta a bőröm. Mikor a baba megfogant, onnantól a 24. hétig inkább pattanásos voltam, nem vészesen, de azért kicsit zavaró volt. Azóta viszont, tehát 4 hete egyetlen pattanásom sincs (lekopogom), szép tiszta a bőröm.

A hormonok változása okozza.

És egyébként kislányt várunk :)


Ma mész UH-ra, írd majd meg, hogy mit látott az orvos a pocakodban. Drukkolok!!!

2010. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lányom van, gyönyörű bőröm volt vele. Most ragyás vagyok, még nem tudom, fiú vagy lány.

Barátnőmnek fia van, csupa ragya volt.

2010. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pattanásos, göbös volt az arcom végig a 36 hét alatt, de nem azért, mert lányt vártam, hanem mert durva PCO Szindrómám van és amúgy is zsíros a bőröm.
2010. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lányokkal tiszta, fiúval csunya.
2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hú!Ez nagyon vegyes,de köszönöm mindenkinek a választ. Voltam UH-n és 1 pocaklakónk van.5+2 voltam az Uh-n és 10,7mm-es volt a petezsák benne a másodlagos szikhólyag és egy embrió látható. Legközelebbi UH április 7-én lesz. Akkor7+1 leszek.
2010. márc. 30. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!