Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja szinte folyamatosan...

3 napja szinte folyamatosan fáj a fejem, valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit náthás voltam, de abból már szépen kigyógyúltam. De 3 napja szinte folyamatosan fáj a fejem. A vérnyomásom rendben van, és lázam sincsen. Nemigazán értem a jelenséget. Néha néha érzem a picit is, mintha bökdösne. Most vagyok 14 hetes. Elfog múlni a fejfájás, vagy menjek dokihoz vele?

2015. nov. 27. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 12 és 15 hetes korom között fájt a fejem. Néha nagyon, általában azért elviselhető volt. Érdekes de itt is több témát láttam, amikor fejfájásról kérdeznek kb ennyi idős terhesen csak én attól nem hiszem, hogy ennek 'így kellene lennie'. Egy időben próbáltam összefüggéseket keresni de nem találtam semmit.

Próbálj több vizet inni. Nekem ha sokkal több vizet ittam enyhült. Gyógyszert talán 2 szemet vettem be a 3 hét alatt de azt is mert átment migrénesbe és hányingerem is volt már mellé.

2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szervezet elvonja a vizet , mert szárad . Sok folyadék , lédús gyümölcs , méz segít .
2015. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor faj a fejem, ha nem iszok eleget.

De siman a hormonok is okozhatjak.

2015. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :) igyekszem sokat inni, de már így is bosszantóan sokat járok wc-re.

Kevés lenne a napi 2 liter?

2015. nov. 27. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


25 hetes leszek vasárnap, de még most is előfordulnak 2-3 napos fejfájások. nekem a fronttól. Vagy a melegfrontra, vagy a hidegre, mikor melyik jön...sajna...próbálom kibírni, gyógyszert nem veszek be, de elég rossz tud lenni.

2015. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Panadolt próbáltam ki, de 1 órán át hat, aztás újra fáj. inkább nem is veszek be mert nincs értelme
2015. nov. 27. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Fuu nekem is vagy 3-4 hetig fajt de mar a megbolondulas hataran voltam. Gyogyszert nem mertem szedni,vitaminnal tomtem magam :) de elfog mulni idovel igen. Kitartas!
2015. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az elmúlt 2 napban! Nekem inkább a tarkóm (alacsony vérnyomásos vagyok).
2015. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!