Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a babát éreztem?

Lehet, hogy a babát éreztem?

Figyelt kérdés
Valamelyik éjjel, amikor ébren voltam, a hasamra tettem a kezem,és a tenyerem alatt pici, de nagyon gyors lüktetést éreztem.Olyan volt, mintha a kis szíve lett volna.Ezt nem lehetett bélmozgással összetéveszteni.Igaz, még csak szerdán töltjük a 14.hetet.Viszont elég vékony vagyok, és eddig csak pocakra híztam.Szerintetek?
2010. márc. 21. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet érezni a baba szívverését,de jó lenne ha lehetne:-))))Akkor nem izgulnék annyit.

37 hetes kismama

2010. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az volt. :) Inkább a saját lüktetésed. Még nagyon pici, és esetleg a mozgását érezheted, (bár még az is korai) de a szívdobogását biztosan nem!
2010. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért volt furcsa,mert az én pulzusom nem ilyen gyors.Hallottam már UH-n a szívét, és ez is olyan szapora volt.
2010. márc. 21. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem babszívhang hallgatót és még azzal is nehezen találom meg,van hogy nem is sikerül,szóval tuti nem az volt:-)

Nagyon csöpp kis szíve van még:-)

Első voltam.

2010. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az akkor sem a baba szíve volt. Már ha nagy a baba, akkor sem érezni így kézzel a szívdobogását, csak a mozgását. Neked meg még olyan pici, úgyhogy kizárt. Meg nem tudom a hasad melyik részére tetted a kezed, de még nagyon alul van a baba, egész a szeméremdombod fölött kicsivel.
2010. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!