Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt így más is? 6+2 hetes...

Járt így más is? 6+2 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam a dokimnál,8 mm-es kis foltocskát látott a méhemben, minden normális. Elég rendesen megvizsgált. A vizsgálat délutánján pici világosbarnás folyásom lett. Ez mitől lehetett? Kell aggódnom? Azóta félek, nem merek előre tervezgetni, gondolni...
2010. márc. 20. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félned! Csak a vizsgálat miatt lett. Hamarosan elmúlik! Szép nagy a baba, nekem ennyi idősen 5 mm-es volt a baba és 18 mm-es a magzatvíz álal elfoglalt terület! Gratulálok Neked!
2010. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen vizsgálat után előfordulhat egy kis barnázás ne aggódj esetleg ha erősödne akkor mindenképp menyél vissza hogy nézzen meg újra és adjon rá valamilyen gyógyszert általában rutascorbint szoktak vérzés csillapításra javasolni de remélhetőleg nem lesz semmi komoly gratula a babához
2010. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!

Másnap reggel elmentem a dokihoz...a baba megvan....

A barnázás elmúlt, de kaptam a biztonság kedvéért progeszteron tartalmú hüvelytablettát..

2010. márc. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!