Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem nagyon tetszik, de...

Nekem nagyon tetszik, de vajon tényleg olyan jó lehet mint aminek leírják?

Figyelt kérdés

Tényleg kényelmes lesz majd újszülöttnek is?

Tudom, ehhez még kell egy autósülés, de nekem annyira nem jönnek be a mai modern babakocsik, az azért masszívnak tűnik...vélemények?


2010. márc. 20. 10:59
1 2
 1/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
kérünk szépen linket :)
2010. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

upsz...bocsi....

[link]

2010. márc. 20. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes élőben is megnézni. De vízszintesig dönthető, így nyugodtan lehet használni újszülött babának. Jó kis járgánynak tűnik. Majd nézzétek meg hogy mennyire széles és hogy pl télen is jól bebugyolálva kényelmesen elfér-e benne a babátok.


Nekünk bergon 2XD van, szupi volt télen, nagy kerekei vannak és a hóban is simán eltologattam, a lányom kényelmesen elfért benne és még jó darabig jó lesz Neki.


Sok boldogságot!

5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi nagyon, igen megnézzük majd, meg azt is ami nektek van:)Mindenképp fontos, hogy jó legyen télen is, mert októberre vagyok kiírva:)
2010. márc. 20. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó masszív kocsinak tűnik, de javasolnám hozzá a mózest, vagy ha nincs hozzá, akkor nézzetek olyat, aminek van:) Nagyon jó találmány, főleg télen, jól bebugyolálva olyan, mintha egy szellőztetett szobában lenne a kicsike:) Persze ez csak az én véleményem:)
2010. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 20. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én újszülöttnek semmiképp nemilyen kocsit vennék.
2010. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Jól néz ki, igaz, nem pumpálhatók a kerekei, de masszívnak tűnnek. Gondolom, nem téli babád lesz, úgyhogy talán nem olyan fontos a mózes... Jó babatologatást :)
2010. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekünk nem volt mózes, mert annyira téliesíthető a babakocsink, hogy egyáltalán nem volt rá szükség. Alulra 2 pokróc, gyerek vastag overálban, még pokróc, lábzsák.

Nézegess körül, volt hogy kinéztünk egyet, de mikor élőben megláttam már nem is volt olyan mint amilyennek én gondoltam (keskeny fekvőhely...stb), hiába volt kép hozzá.

2010. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó árban van, az is fontos, én nem értek a kocsikhoz (nekünk még ráér.)

Milyen az a mózes pontosan?

2010. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!