Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Femibion 800 mellé is kell...

A Femibion 800 mellé is kell szedni Magne B6-ot? 5 hetes vagyok, néha picit görcsölök.

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt,és ha görcsölsz szedd nyugodtan!
2010. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,én az elején csak folsavat szedtem mellé,félidő körül kezdtem el szedni a meagne B 6-ot.Szerintem kérdezz rá az orvosra,de ártani nem árthat.
2010. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha picit olyan mindjárt megjön érzés normális meg merem kockáztatni és azt mondom mindenkinek van ilyen korba sőt majd még 9 ,11,és kb14hetesen is lesz legalábbis nekem volt és most 14 hetesen is érzek ilyesmit persze nagyon enyhén a magnézium nem árt ha nyugodtabb lennél akkor vegyél be egyet én most fogok át állni az elevitről a femibionra és lassan már nem kelessz szednem a progi gyógyszereimet úgyhogy nekem már mondta a dokim hogy szedjem mellé a magne b6-ot de ilyen kis terhesen mint te is vagy még nem volt muszáj úgyhogy a kérdésre konkrétan válaszolva nem kell de szedheted ha te jobban érzed magad tőle esetleg ha a görcsök komolyodnának ami biztos nem következik be akkor inkább menyél dokihoz mint magne b6-ot szedjél ő majd tovább mondja milyen bogyókra van szükséged de biztos nem lesz komolyabb görcs gratula a babához
2010. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én megkérdeztem a gyógyszerészt és azt mondta,hogy ezt kérdezzem meg az orvosomtól,szerintem Te is kérdezz rá a dokidnál!!
2010. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is femibiont szedtem és már az elejétől szedtem mellé Magne B6-ot is. Kérdezd meg az orvosodat, de szerintem tutira szedned kell, pláne ha görcsölsz.
2010. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!