Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan tervezte a baba...

Ki hogyan tervezte a baba nemét? Sikerült a várt nemű baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi nem terveztük a baba nemét. Mindenki azt mondta hogy lányom lesz. Az elején én is azt hittem. :-)

Aztán már annyian mondták hogy mindig azt mondtam rá hogy csak azért is fiú lesz.

És tessék... kisfiú lesz

Utána néztem a kínai fogamzás naptárban és az is fiút jósol, úgyhogy van benne valami

38 hetes kismama

2010. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én kislányt szerettem volna, és sikerült is!!! Semmi praktikát, nép hiedelmet nem vetettünk be, csak nagyon-nagyon bíztam benne, hogy kiscsaj lesz. Egyébként (lehet sokan nem értenek velem egyet) egy nőnek mindenképpen szüksége van egy kislányra, lelkileg szerintem. Persze természetesen, ha fiaim lennének akkor is boldog lennék, de biztos hogy úgy érezném, hogy vaalmi nem teljes lelkileg. De a fő persze, hogy egészséges legyen!!! Amúgy ismerek olyat, aki épp ennyire fiú párti!
2010. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én nem értek egyet :) FIÚS anyuka vagyok és nagyon -nagyon örülök ,hogy fiam született D !
2010. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azok közé tartozom,akinek már van egy kislánya és most szeretnék egy kisfiút:)Többség talán ugyanígy van ezzel.
2010. márc. 19. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én szentül hittem,hogy lányom lesz,ehhez képest fiam van,akit semmiért nem adnék!

Imádom,olyan szépen mondja,hogy anya!

Ez az igazi szerelem,ami anya és gyermeke között van,mindegy hogy milyen nemű!

20 hónapos szuper pasi anyukája:)

2010. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én az elsőnél mindig a kislányos dolgokat láttam meg,majd kiderült fiam lesz,nagyon örültem mert kislány korom óta azt szerettem volna,ha nekem gyerekem lesz akkor egy bátyja legyen a kis tesónak-hát ez bejött.

Most jön a kis tesó,jó lenne egy hugica de azt álmodtam fiam lesz,már kezdem bele élni magamat,kb 4hét és tutira kiderül a 4dsen,plusz előtte van egy 18hetes uh..szval már nagyon kíváncsi vagyok rá,de tény kislány névben eddig nem is gondolkozom..

egy 20hós kisfiú és 15hetes pocaklakó kis tesó mamája

2010. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi sem terveztük a nemét,teljesen mindegy fiú vagy lány.Én a szivem mélyén valahogy mindig kislányt éreztem,de a férjem meg volt győződve hogy csak fiú lehet.Ezt belém is beszélte.Aztán a 18 hetes uhn,kiderült hogy kislány,nekem annyira természetes volt,a férjemnek meg leesett az álla:-)))Kellett egy kicsit emésztenie a dolgot,de azóta boldogon várja a lányát.31hetes km
2010. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi egy lány és két fiú után szerettünk volna még egy kislányt. Mindenki azt mondta, hogy tuti lány lesz, mi is így éreztük, és -láss csodát- kisfiú lesz. De természetesen nagyon örülünk neki és nagyon várjuk! Viszont valószínűleg nem állunk meg, mert szeretném, ha a lányomnak 3 fiú tesó mellett lenne lánytesója is.

Egyébként én mind a négyszer pont az ellenkezőjét éreztem, mint ami lett! Ennyit az anyai megérzésről...

2010. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekunk mindenki kislanyt josolgatott. en kisfiut ereztem mar a kezdetektol. egyelore a doki szerint fiucskank lesz. nem terveztuk kimondottan a nemet, csak babara vagytunk, teljesen mindegy volt, hogy kisfiu vagy kislany erkezik hozzank. amugy a kinai fogamzasnaptar szerint fiucska volt bejosolva, lehet, hogy van benne valami, bar ismerosomnek nem jott be.

33 hetes kismama

2010. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindenki fiút jósolt, én is úgy éreztem mindvégig, de előre nem akartuk tudni. Kínai fogamzásnaptártól kezdve minden azt mutatta, ha fiú, meg sokat szexeltünk, fiatal vagyok, nem voltam nagyon rosszul sem terhesség alatt, csúcsos volt a pocim stb. Aztán kislányom lett! Végeredményben mindegy volt a neme, talán picit lányt akartam (apuka fiút), hogy kibabázhassam magam, mert kislányként fiús voltam, most tört elő belőlem a nőiesség. :D Ha lesz második, akkor teljesen mindegy, hogy fiú vagy még egy lány, csak egészséges legyen. Nem fiút vagy lányt szeretnénk, hanem gyereket. Amúgy ha lányt szeretne valaki, akkor sok tejterméket kell ennie (sajton kívül), ha fiút, akkor meg sósabbakat. A közhiedelemmel ellentétben azonban még a terhesség előtt kell ilyen ételeket enni. És ha lányt akar valaki, akkor talán érdemes intim lemosót használni, hogy a hüvely savas legyen, ne lúgos és az együttléteket az ovuláció előtt 2-3 nappal kell megtenni, már ha tudjátok egyáltalán, mikor van ovuláció. Kb. ennyit tudok, de én nem vagyok ilyen tudatos, nem akarom megszabni a pici nemét, inkább a természetre bízom. Csak egészséges legyen! Aztán felőlem lehet akár 5 lányom is... :D
2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!