Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül 2010-ben egy...

Mennyibe kerül 2010-ben egy abortusz?

Figyelt kérdés
Ugy néz ki terhes vagyok, de muszáj elvetetnem a kicsit...
2010. márc. 19. 14:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
25%
Ha úgy érzed,hogy soha nem tudnád feldolgozni,akkor próbáljátok megoldani,mert így egész életre szóló hiba lenne elvetetni a babát:( És van egy mondás:Ha a jóisten adott tehenet,legelőt is ad hozzá:)
2010. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
34%
15:40-es válaszolóval tökéletesen egyetértek, én sem tudtam volna jobban megfogalmazni.
2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
12%

Hát már ne hari,de a férjed is kellett ahoz a 3dik baba összehozásához.

azt meg,hogy az ő lakásában éltek felejtsd el,mert házasság után válásnál minden 50%ban osztódik,de ne is erről beszéljünk-hacsak nincs házassági szerződésetek.

Én biztos vagyok benne,hogy az ismerős kismamáktól vissza lehet kérni a ruhákat-én biztos,hogy ezt tenném.Van rá 8-9 hónap.

a most 10hónapos babáitok is már 1.5évesek lesznek,tehát egyébként is még otthon lennél velük,nem?

sztem minden t meg lehet oldani.

Mi pl nagyon sok ruhát kölcsön kaptunk és vissza kellet adnunk,és már most 15hetesen a teszen és a vaterán bevásárolgattam a kis ruhákat amikből kevés van,pontom pénzért.de tényleg pár ezer ft-ért egy fél zsák ruhát vettem.Ugyan ez volt a hordozóval is,hogy pár ezerért egy szinte új hordozt vettem.-mert az is kölcsön volt.

Nekünk pl nem fogadja el a fiam csak az utazóágyat így a kiságy nem gond,de egy utazó ágyat is lehet kb 5-6ezerért venni ,a nagyobbakat át teni..vagy csak az egyiket.

szval sztem em sok ráfordítás kellene.Miért kell annak a picinek meghalni,mikor ti nem figyeltetek oda rendesen-és ez a férjedre is vonatkozik.

ne haragudj,nem elítélni akarlak én a második babámat várom és sztem nem is akarok többet,de ha jönne a harmadik tutira nem tudnám elvetetni.az viszont tény,hogy utánna több mindent tennék ellene.

a másik az én férjem is hajlamos néha érzékeltetni,hogy ő a kereső fél,de én mindig mondom neki,ne legyen nagy a szája,mert amai világban bármikor bármi történhet és lehet még olyan cipőben,hogy te leszel a kereső fél,mert egyszer te is vissza égy dolgozni.

szval szerintem örülni kellene mind a kettőtöknek mert 3gyerkőc csodás-igazából én is arra vágynék csak nekem az első olyan eleven,hogy teljesen leszív egész nap..és éjjel is rossz alvó...de ha tehetném miért ne,ezek az évek vissza hozhatatlanok és megismételhetetlenek ,és ha már egyébként is ott dobog a pici szív.

Bocsi lehet érzelgős vagyok de én megpróbállak rávenni,hogy ne csinálj butaságot.Ha egyébként is azt érzed,hogy ezt a babát neked rendelték és hozták az angyalok,akkor ne dobd el magadtól-és ezt a fájdalmat sosem felejtenéd el hidd el,és egy életen át bánnád.

Én bízom benne,hogy mégis megtartjátok..ha már jött nektek:D 20hós baba mamája és 16hetes pocaklakóé

2010. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Beszéltünk a férjemmel és sok-sok veszekedés meg a válás pedzegetése után bevallotta a férjem, hogy ha más lenne a helyzet, megtartanánk a kicsit, de ő a mostani lurkókra és a jövönkre gondol, meg a kisbaba ha megszületne, sokat kéne nélkülöznie, nem beszélve a mostani babákról.Tehát biztos, hogy elvetetjük, nagyon sajnálom, de a jelenlegi helyzetben ezt tartom a helyes döntésnek.
2010. márc. 21. 00:08
 35/44 anonim ***** válasza:
69%
Gondolok rátok, ha már igy történt és nincs más megoldás, akkor próbáljátok meg közösen túlélni és egymást támogatni ebben a helyzetben is.
2010. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Férjednek igaza van, biztos nem akarja hogy nélkülöznie keljen az ikreknek, meg neked, biztos jövőt akar teremteni nektek.Ha rendbe jöttök anyagilag.. meg minden akkor vállalhatjátok.. És mindenbe támogasson téged... Sok erőt kívánok.és kitartást.!
2010. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy kiönthettem nektek a lelkemet. Ha valami csoda folytán rendbejönnénk anyagilag, akkor mindenképp megtartanánk a kicsit (ez akkor lenne lehetséges, ha visszamennék dolgozni,de ugy tervezzük addig maradok az ikrekkel itthon amig oviba nem mennek). Amugy szerettünk volna még 1 gyereket, de csak később 10 év múlva kb., így is nagyon fatalok vagyunk (22 évesek), a családunk azon is csodálkozott, hogy az ikreket megtartottuk. Mindenki le akart beszélni a gyerekvállalásról. Dehát kevés sikerrel :)
2010. márc. 21. 10:51
 38/44 anonim ***** válasza:
23%
Azért gondold át mégegyszer.Egy emberi életről döntesz.Hány hetes vagy?Én nem tudnám megtenni:(Ő nem tehet arról,hogy felelőtlenek voltatok.Képzeld magad a helyébe.Soha nem fogod megbocsátani magadnak.
2010. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
5 hetes terhes vagyok kb., teljessen igazad van utolsó válaszoló,de azt hiszem jól meggondoltam.
2010. márc. 21. 17:16
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

..én is nagyon sok erőt kívánok nektek és hogy a fájdalmat EGYÜTT éljétek át, dolgozzátok fel!


vigyázz magadra! ha pedig megvolt a "műtét", írd meg nekünk.

2010. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!