Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül 2010-ben egy...

Mennyibe kerül 2010-ben egy abortusz?

Figyelt kérdés
Ugy néz ki terhes vagyok, de muszáj elvetetnem a kicsit...
2010. márc. 19. 14:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
35%

Ti egy család vagytok, tehát a férjednek is joga van ahhoz hogy akarata ellenére ne szülessen gyereke. Főleg ha nem felelőtlenek voltatok hanem védekezés mellett csúszott be. Én nem szülnék gyereket ha ilyen ingatag a helyzetünk. Pont az az önzőség ha nincs semmink de én megszülöm a gyereket mert nekem rossz lenne, az nem baj hogy utána hogy élne a gyerek.

Meg azt sem értettem soha hogyan tudja így kiszolgáltatni magát egy nő (hogy ha nincs senkije és semmilye akkor gyorsan férjhez megy és hogy jól megszilárdítsa kiszolgáltatottságát még szül gyereket is)! Hogy utána esélye se legyen kitörni ha esetleg valami baj van...

2010. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: nagy szerelem volt a milyenk, rögtön házasság és gyerek(ek) lett a vége. A kapcsolatunk alatt "dőlt" össze az életem, ami anyukám halálával kezdődött. Ő mindenben mellettem állt, támogatott a legnehezebb időkben is.
2010. márc. 19. 15:45
 23/44 A kérdező kommentje:
És igen védekeztünk mégis terhesség lett a vége.
2010. márc. 19. 15:46
 24/44 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon Sajnálom, de van már 2 babád, és ha nem álltok jól anyagilag akkor ne válaljátok.. a gyereknek lesz rosszabb.. :( Férjed is lehet szeretne még 1 babát.. de így biztos hogy nem akarja bevállani.. beszélgessetek el de nyugodtan..
2010. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéljük nyugodtan a dolgokat, akárhogy is, itt van a 2 kisbaba, értük erősnek kell lennünk (főleg nekem, nem akarom, hogy azt érezzék hogy anya szomorú-a kisfiam mindig megérzi ha szomorú vagyok és sírva fakad).
2010. márc. 19. 16:23
 26/44 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok,és megértelek.Nagyon nagy dilemma,mert így már négyőtök sorsáról kell döntened.Ha tényleg úgy érzed,hogy nincs más megoldás,akkor sztem senkinek nincs jogában elítélni emiatt téged.A mai világban 2gyermeket is nehéz eltartani,pláne ha egy ember keresetét kell beosztani.Anyaként pedig rettentő nehéz lehet elhatározni magadat,amikor az első terhességed gyümölcsei ott tesznek-vesznek körülötted.Mindenképp mérlegelj és ne hallgass senkire.A ti életetek,te tudod igazán,hogy lesz a legjobb.Kívánok neked sok lelki erőt,bárhogy is legyen.
2010. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
85%
Néha van hogy jobb ha nem születik meg egy gyermek:-(Főleg ha az egyik szülő nem akarja nem várja szeretettel akkor megette a fene:-(Én is ab.ellenes vagyok de a boldog gyerekkorban is hiszek ha értitek mire gondolok!?Kérdező,nagyon sajnálom és kívánom hogy a legjobb döntést hozd meg!Kitartás!
2010. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 23000Ft volt asszem.
2010. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
73%

nos, kedves kérdező mire jutottál? írd meg nekünk...azaz lehet ez már nem kérdés! nem ítélünk el, megértünk téged. nem szabad rákényszeríteni senkire a gyereket. és lehet hogy te sem bírnád fizikailag. az ab-t meg lelkileg kell elviselned. biztos van valami szakember akihez majd fordulhatsz. kitartást neked és erőt. és szerintem itt, ezen az oldalon is mindig van valaki aki meghallgat!


vigyázz magadra meg az ikrekre.

2010. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kösznönöm szépen a választ minden kedves válaszolónak. Ugy döntöttem, hogy semmiképpen nem tarthatjuk meg a babát, négyünk érdekében ezt kell tennem. Már most is iszonyatos fájdalmat és lelkiismeretfurdalást érzek, de mindezt le kell győznöm az ikrek érdekében. Ma azért alapossan átbeszéljük a dolgokat a férjemmel.Az anyaság a legjobb dolog a világon és büszke anyukának mondhatom magam ( de azt tudom, hogy sosem fogom tudni megemészteni a fájdalmat amit az elvetett gyermekem iránt érzek ill. érezni fogok).Köszönöm, hogy nem ítéltek el.Ha új fejlemények lennének mindenképp megírom!
2010. márc. 19. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!