Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig szabad...

Hány hetes korig szabad szedni a magnéziumot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
MagneB6-ot nekem 36. hétig lehetett, tovább nem.
2010. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akinek indokolt,a terhesség végéig szednie kell.Nincs e terhesség korához kötve.
2010. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam olyat, hogy a terhesség vége fele már nem ajánlott szedni, mert általában túlhordáshoz vezet! Ennek van alapja? Egyébként Magne B6-ot szedek!
2010. márc. 19. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:

36. héten abba kell hagyni!

Engem 35. héten leállítottak róla, ha beindul a szülés hagy jöjjön a baba.(voltak problémák) 37. héten indították.

2010. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért kell a 36. hétig abbahagyni, mert mivel görcsoldó hatású, befolyásolhatja a természetes méhmozgást.
2010. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a "magnézium túlhordást okoz" megint egy modenr kori babona, ami futótűzként terjed.


A 37. hét után nem a túlhordás miatt nem kell szedni, hanem azért, hogy jöjjenek a jóslók, akiket a magnézium eddig megakadályozott. A jóslófájások meg arra jók, hogy felkészítsék a méhet az igazi fájásokra.


A terhesvitaminban nincs annyi magnézium, amennyi a jóslókat leállítaná, azt folyamatosan lehet szedni az utolsó hetekben, és a szülés után, a szoptatás alatt is.

2010. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvost kell meghallgatni, mert mindenkinek más...én a 30 héttől kell szedjem, mert akkortól kezdett keményedni a hasam, és azt mondta az orvosom, hogy ezt már szülésig szednem kell, szóval itt vannak eltérő vélemények.

33 hetes km

2010. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ez esetben tényleg jobb ha megkérdezem majd a dokimat!
2010. márc. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!