Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi újság a libidótokkal?

Mi újság a libidótokkal?

Figyelt kérdés

Én eddig kb a 13 hétig meg voltam örűlve a szexért, aztán (nem tudom van-e köze hozzá) a párommal jött egy kicsit rosszabb időszak a kapcsolatunkba és azóta szinte egyálalán nem kívánom a szexet és még orgazmusom sincs, most vagy 15 + 6 hetes....

Valakinek volt már ilyen? Beszéljek a dokival szerintetek?


Nagyon köszi mindenkinek!


2010. márc. 19. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. az első harmadban én is minden éjjel szexelőset álmodtam, orgazmusom is volt, a párom nem bírta a tempómat. :) Azóta meg... heti 1 jó, ha van, de nincs is mindig orgazmusom... Talán most kezd visszatérni valami, mert tegnap este egyenesen letámadtam szegény férjemet, amint beesett az ajtón. :D

Egyébként meg a lelkiekkel is összefügghet, sőt, jó is, ha összefügg. Ha a pároddal azt a dolgot megemészted, lehet, hogy a libidó is visszatér.

A doki meg, ne haragudj, de nem fog könnyíteni rajtad, miért kínoznád ilyen ügyekkel?...

29 hetes km

2010. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én is ezen rágódom pár napja...eleinte kb. a 7-8. hétig minden este akartam a szexet, hétvégén még többször is egy nap...aztán valahogy csökkent heti 2-3-ra. de akkor sem volt az igazi. hiába kívántam, nem igazán sikerült benedvesedni. aztán tegnap már nem is igazán vágytam rá. igazából csak most kezdett el elgondolkodtatni ez a dolog, de látom más is így van vele.


13 heteske

2010. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ez nálam is így volt, ha 1 hét kimaradás után tényleg akartam, akkor is olyan száraz maradtam, mint a sivatag.

Sikosítót lehet használni terhesség alatt is, esetleg próbáljátok ki.

2010. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki hogy van vele, de én egyáltalán nem kívánom a szexet az első pillanattól fogva. Lehet azért van ez mert több évet vártunk a picire, és tudat alatt nagyon féltem még a szex hatásától is. Ennek ellenére keltem már fel arra hogy húúúúúúú:):)
2010. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém egyenlő a nullával már több hete.az elején kivántam csak az se most volt már..szegény párom ha tűri türi nemtudok mit tenni csak néha kedveskedni...
2010. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a terhesség közepe felé, amikor végre elmúltak a rosszullétek (16-17. hét körül), és lelkileg is elfogadtam a terhességemet, jött vissza az "étvágyam", de pár hét után elmúlt.

Most vagyok 30 hetes, a szexet nem kívánom, de az orgazmust igen, kicsit vicces a szitu, de hát ez van... :)

2010. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos a legelejétől nem kívánom a szexet, heti 1-re is nehéz rávenni. Pedig előtte semmi gondom nem volt. Sőt, ellenkezőleg :) 15h km.
2010. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!