Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki május végére van kiirva?

Van aki május végére van kiirva?

Figyelt kérdés

Hol laktok,milyen nemű a baba,mi lesz a neve,hogy vagytok,első-vagy többedik?

Köszi

G


2010. márc. 19. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igaz nem május végére hanem június 16-ra vagyok kiírva!Miskolci vagyok és kislány lesz!Már van egy kislányunk ő Lara most pedig Maja fog születni!:-)

Nagyon jól vagyunk!Már híztam 8kg-ot,de nem baj,mert vékony vagyok!48gk-mal kezdtem a terhességet!15 hetesen mozdult meg elöször és mára már nagyon erőteljeseket tud rugdosni!:-)22 hetesen voltunk 4d uh-on és nagyon cuki volt!Tiszta apukája és tesója!Te már tudod a baba nemét?Boldog Babavárást!25+4hetes kismama

2010. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Május 20-ra várom a kisfiamat, első baba, és csodaszámba ment, hogy egyáltalán sikerült. Budapesten lakunk, és Viktor lesz a neve.


Te?

2010. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én máj. 30-ra voltam kiírva mensi szerint, de átírták júni 3-ra...

Egy vetélés után Ő az első babánk. Egy örökmozgó, úgyhogy képtelenség megnézni, mi van a lábai között. Szóval nekünk meglepetés lesz a neme, nagyon úgy néz ki. :) Ha fiú, akkor Benedek (ezt kb 10 éve döntöttük el a párommal :)), ha lány, akkor még nem tudjuk, pedig bele kéne húznunk, mert kezd ketyegni az óra. :)

Én jól bírom nagyon, a derekam csak 2 óra takarítás után kezd el beszakadni, a cukrom jó lett, 1 kg-ot híztam csak, semmi kívánósságot nem érzek, sőt, kevesebbet tudok enni, mint a terhesség előtt..., keményedésem nincs, a laborjaim szépek.

Időnként a cicik égnek és forróak, főleg, ha fázom, és akkor jajgatok nagyokat, - na az elég fura tud lenni, mikor a bal mellemet fogva vásárolok a Tesco-ban. :)

Babaholmit rengeteget kaptunk a családból, úgyhogy csak a kencéket kell megvenni, meg a pelust.

Néha úgy érzem, türelmetlen vagyok, néha meg nem akarom, hogy elmújjon ez a 9 hónap. :)

Jah, Fejér megye vagyunk....

És te? Hol laksz? Neme? Neve? Közérzet? Kelengye?

29 hetes kismama

2010. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia.menszi szerint május 12.-ére vagyok kiírva,uh szerint pedig 18.-ára.még nem tudni pontosan mi lesz,tipp alapján az orvos kislányt mondott.a neve még nincsen eldöntve.nagyon vizesedek,meg fájnak nagyon a lábaim,már pár perc séta után.eddig 18 kilót híztam,de vékony voltam,47 kiló,tehát nem baj.komárom-esztergom megyei vagyok.első baba.és te hol élsz?baba neme,neve mi lesz?hogy bírod a terhességet?


31+2 hetes km

2010. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pünkösd vasárnapra vagyok kiírva (május 23). Zalalövőn lakunk, az Egerszegi kórházban szülök majd (elvileg). Kisfiú lesz, az Apor nevet választottuk, első baba.

Minden OK, nem bírok a seggemen megülni, munkából hazajövet és hétvégén az állataim körül és a kertben teszek-veszek sötétedésig. :) Remélem, bírom még majd a vége felé is, az állatokat el kell látni hasasan is. :)

2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Május 27re vagyunk kiírva mensi szerint, de uh szerint kb plussz egy hét de holnap megyünk 4Dre.. szóval talán a neme is ki fog derülni, eddig csak annyit mondott a doki, h nem lát fiúra utaló jelet :O ... szóval hnap majd kiderül.. amúgy első baba .. és Székesfehérvár :)


Boldog Babavárást!


27hetes pocaklakó :)

2010. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Május 17, Debrecenbe fogok szülni a klinikán, második bébi, van már 1 lányunk (Nikoletta, 18 hós) és ő is kislány lesz. Léda nevet kapja.

Sokkal rosszabbul bírom, mint az első terhességet, pedig 34 hétig melóztam.

2010. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, május legvégére vagyok kiírva! 4. baba és fiú lesz.

30. hetes, szegedi kismama

2010. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én június 4.re vagyok kiírva, debreceni vagyok és a második kislányomat várom, és Laura lesz a neve, az első kislányom Jázmin. A klinikán fogok szülni. nekem ez a terhesség sokkal könnyebb.

Boldog babavárást!

29 hetes km

2010. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Én május 22-re vagyok kiírva. Kisfiunk lesz és Milán lesz a neve.Baranya megyében élünk. Hát nekem sajnos nem olyan simán a terhességem.Első baba lesz, 24 éves vagyok. Terhességi diabéteszem van, és kemény diétára vagyok fogva, de nem baj a babáért mindent!Boldog babavárást!
2010. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!