Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagy idegességtől lehet baj?

A nagy idegességtől lehet baj?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy tegnap előtt a munkahelyemen majdnem agyvérzést kaptam annyira fel idegesített a főnököm. Elsötétült a világ, forgott minden. A problémám az, hogy 2 hete voltam orvosnál aki azt mondta hogy úgy néz ki hogy terhes vagyok. Meg van nagyobbodva a méh, meg van vastagodva az endometrium. Viszont tegnap este el kezdtem vérezni. Lehet hogy elment a baba az idegességtől??? Az orvosom meg épp szabin van, nem érem utol. Mit tanácsotok mit tegyek???
2007. nov. 8. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,a vérezgetés még nem biztos,h a baba elvesztését jelenti.Ha elmegy,akkor a megszokott menstruációs fáldalomtól sokkal erősebben görcsölsz és vérzel.Mindenesetre ne várj az orvosodra,hanem még ma irány a szakrendelés!!!Legalább megnyugtatnak és már ezen nem kell idegeskedned!A másik ,h a hülye főnöködet felejtsd el és irány a táppénz,most csak a babáddal törődj,dolgozhatsz még eleget életedben.Próbálj nem idegeskedni!Szorítok! :)
2007. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp már azonal menj el az orvos, mert ez bármit jelenthet! Ha szabin van, menj máshoz! Ez nem játék! Ez lehet vetélés, méhen kívűli terhesség vagy vmilyen más oka is!

és ez vmit jelent biztosan de semmi jót! Ne késlekedj!

2007. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!