Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet bennem ez az érzés?

Mitől lehet bennem ez az érzés?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nagy butaságot kérdezek.Nagyon félek attól,hogy nem leszek jó édesanyja a gyermekemnek.Néha annyira örülök,hogy babát várok,néha meg kedvem sincs hozzá.Mitől van ez?Más is van így?Meg attól is félek,hogy ha meglesz,hogyan fogom megfogni.A testvérem kisbabáját se mertem felvenni,de mondjuk a saját az más.Minden magától fog jönni?
2010. márc. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokáig bennem is ilyen kérdések vetődtek fel, de az idő teltével elmúlt.Egyre jobban érzem a pocimban őt, sokat mozog, rugdos, és nagyon jó érzés.Ez a "nem leszek jó édesanya" dolog szerintem mindenki fejében megfordul, de hidd el ha meglesz a kicsi eszedbe sem fog jutni ilyesmi, és természetes lesz az is, hogy felvedd, karodban tartsd.Az anyai ösztön majd megsúgja mikor mit kell tennünk.

Boldog Babavárást

2010. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is félek attól hogy majd nekem kell megfogni,szoptatni-a felelősség már csak az enyém,nem kérhetek meg mást addig míg belenem jövök...:-)

37 hetes kismama

2010. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és neked is boldog babavárást!

:)

2010. márc. 18. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem legalább egyszer ez mindenki fejében megfordul a terhesség ideje alatt...

Bár nekem az eszembe sem jutott,hogy hogy fogom majd megfogni,de amikor szükség volt rá,szinte természetes volt a mozdulat,remélem érted hogy hogy gondolom :)


Nekem a szülést követő pár napban volt inkább ez a "rossz anya leszek/vagyok" dolog...Későn indult be a tejelválasztás,azt hittem,nem tudom majd szoptatni,amikor sírt,nem tudtam mikor miért teszi,stb.

Biztosan rátett a fáradtság is (engem nagyon kimerített a szülés,kellett 1 hét mire visszanyertem az erőmet :D)...

Végül a Párom rázott fel,hogy most már szedjem össze magam és fejezzem be a nyavalygást,mert annak a csöppségnek csak én vagyok,aki mindent meg tud neki adni,meg dehogy leszek rossz anyja,stb-stb :D


Aztán végül is nagyon hamar összehangolódtunk a kisfiammal,minden simán megy :)


Tudom,közhelyes,de hidd el,ha már szükséged lesz rá,tudni fogod,hogy mikor mit és hogyan kell tenned!!!


Könnyű szülést,aztán pedig boldog babázást kívánok!!!!! :)

2010. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!!!!
2010. márc. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!