Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedéskor az egész has...

Keményedéskor az egész has bekeményedik, vagy csak egy ponton?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Az előbb feküdtem a kanapén és a köldökömnél egy jókora helyen kő kemény lett, de lejjebb illetve feljebb nem! Lehet, hogy odadugta valamijét vagy ez keményedés volt.
2010. márc. 18. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

keményedés van amikor az egész hasra terjed ki, van amikor csak az egyik részére, általában azért mert nyomkodja magát a picur....az egész hasra kiterjedő keményedés, az a fájás és ezek gyakorisága növekszik a baba érkezéséig....de ez már csak a végén

amit te éreztél az természetes mocorgás-keményedés volt....:)

2010. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 21 hetes vagyok, és velem is sokszor eljátsza ezt a kismanóm.Ált. ott kemményedik be ahol ő van, és mocorog.Ilyenkor elfekszem, és a kezemet a pocakomra teszem.Egy idő után elmúlik.

2010. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez bajt semmi esetben sem jelent, ugye? Kicsit túl aggódós vagyok.........:)
2010. márc. 18. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Magne B6-ot kell szednem, ha nagyon sokszor keményedek akkor napi 3x2-t, ez általában mindig segit.Nem hinném, hogy baj lenne, hisz nem görcsölsz, és nem jár nagy fájdalommal, tehát csak a méhed növekedésétől, na meg a picur mocorgásától van.Nekem ezt mondta az orvosom.

Mikorra vagy kiírva?Én júli. 27-re.

2010. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Július 25-re:) 5 hetes korom óta szedem a magne b6-ot, mert volt egy kevés barnázásom.
2010. márc. 18. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor csak két nap van köztünk.:)

Szerintem nem kell pánikolnod, valahol természetes, hisz teljesen átalakul a testünk.Nekem a derekam, és a csípőm is iszonyatosan szokott fájni, de ez ezzel jár.

2010. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen panaszaim nincsenek!Viszont dagad a lábam és eszméletlen sok a savam:(
2010. márc. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!