Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepényem a mellső falon,...

Méhlepényem a mellső falon, MÉLYEN tapad, alsó pólusa a belső méhszájnál végződik, ez okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 hetes terhes vagyok, ma voltam ultrahangon. A doki szerint a méhlepényem túl mélyen tapadt, közel a méhszájhoz. Annyit említett, hogy reméli, feljebb csúszik a méhlepény...


2010. márc. 17. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lent marad,nem tudsz természetesen szülni,csak császárral
2010. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az esetek döntő többségében feljebb is szokott csúszni, tényleg.


Maga a mélyen tapadó méhlepény a babára nézve nem veszélyes a terhesség alatt. Szülésnél azonban igen, mert idejekorán leválhat, vagy a baba útjába kerülhet, aki ettől nem tud megszületni hüvelyi úton. Ha nem csúszik feljebb, akkor az orvos mindenképp császármetszést fog végezni, ezt nem lehet elkerülni.


Addig meg gondolom, említette, hogy ne éljetek szexuális életet.

2010. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 18 hetesen elérte a belső méhszájat, nekem is a mellső falon tapadt, de szépen felcsúszott és már nincs is a méhszáj közelében, 31 hetes
2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, azóta már megjártam a védőnőt is. Ő azt mondta, hogy ha vérzést tapasztalok, azonnal menjek kórházba. (amúgy is ezt tenném).



A szexről nem beszélt se a doki, se a védőnő, tehát nem tiltották meg egyelőre.


Annyit mondtak, hogy pihenjek sokat, ne emelgessek stb.

2010. márc. 17. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam uh-on és szó szerint ugyenez a helyzet a méhlepényemmel. Ilyenkor tilos a szex, doki és védőnő is mondta. Sokat kell pihenni, és lehet hogy feljebb megy, de nekem egyre lejjebb van. 13 hetesen mélyen a méhszájhoz közel volt, most meg már eléri a méhszájat.

Babára nincs veszéllyel, csak császár lesz ha lent marad.

2010. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak!


Akkor te is hasonló helyzetben vagy. :( Azért mérges vagyok a dokimra és a védőnőmre is, hogy a szexről nem beszéltek a problémával kapcsolatban. Utána néztem a neten, és ugyanazt írták, mint te. Hogy ilyenkor nem ajánlatos a nemi élet.

2010. márc. 17. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mélyen tapad és rányúlik a méhszájra már az elejétől!És teljes szex tilalom van!!!!!!Üdv:23 hetes kismama
2010. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lejjebb van, de azt mondta a doki egyenlőre még rendben. És bizik benne hogy feljebb megy még és szülhetek természetesen. Remélem igy lesz. Szexről nem mondott semmit, de mi úgy se szexelünk, mert rizikós voltam az elejétől. Látom nem vagyok egyedül.
2010. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!