Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akad itt kismama, akinek a...

Akad itt kismama, akinek a férje szintén nem közeledik hozzá ÚGY? Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Hiába kezdeményezek, kedvesen ugyan, de elutasít. Azóta ilyen kb., mióta látta a babát mozogni az uh-n.
2010. márc. 17. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is így volt, mikor meglátta utána egy ideig nem akarta, mondván nehogy baja legyen a picurnak. De ahogy teltek a napok nőtt ugyebár az igénye, és utána megtörtént a dolog. 36 hetes terhes voltam mikor utoljára szeretkeztünk szülés előtt. Kitartás, hátha neked is beadja a derekát.
2010. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt vagyok már, az enyém a 19. heti uh óta nem ért hozzám, mondván, hogy én most kismama vagyok és az agyát zavarja hogy gyerek van a hasamban, pszichésen nem tud elvonatkoztatni. A fejemre álltam, el is költöztem de SEMMI változás. Bújt meg ölelgetett de testi közeledés SEMMI. Most is bőven van bennem harag, hogy ezt nem volt képes legyőzni miattam önmagában és fogalmam sincs, hogy egyáltalán lesz-e kedvem nekem hozzáérni majd szülés után. Mert nekem ez nagyon fájt tőle. Hát nálunk így alakult. Több sikert kívánok neked és mindenképp írd meg a fejleményt!
2010. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fene tudja mi játszódik le ilyenkor egy pasi agyában, nem lehet, hogy nem talál kívánatosnak? Remélem minden rendbe jön.
2010. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a férjem, de nem foglalkozom vele, elfogadom. Nagyon-nagyon várja, hogy apuka legyen, de az mellett, hogy nem tud ÚGY közeledni hozzám, a hasamat sem tapperolja esténként, mint más kispapák. Neki ez nagyon furcsa állapot és nem tud vele mit kezdeni. Inkább megijeszti a mozgás, mint "elvarázsolja".

Semmi, de semmi kétely nincs bennem, hogy pár hónap és minden visszaáll a régi kerékvágásba! Bizton tudom, hogy imád!

Szerintem fogadd el és állj úgy hozzá, ahogy én ...és még sokan mások!

2010. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy nem kíván, az biztos nem magyarázat, mert mikor próbálkozom, a teste reagál azonnal... Tuti agyi dolog nála. Néha én is pipa leszek rá, és fél évet tuti nem fogok kibírni hiszti nélkül. De azért megnyugtat, hogy a férjem nem egyedi eset, és ez másnál is előfordul.
2010. márc. 17. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet az is zavarja ha az utcán megbámulják a nagy hasam. Ezt onnan veszem észre, hogy mikor nagy ritkán elvisz sétálni akkor sem emberek közé megyünk. Nem szereti ha velünk foglalkoznak.
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!